צילום: גיל יוחנן הקרב בין ארגון להב"ה לאיל המרכולים רמי לוי עולה שלב נוסף: בימים האחרונים החליט לוי להגיש לבית משפט השלום בירושלים תביעה על הוצאת לשון הרע נגד יו"ר הארגון בנצי גופשטיין. התביעה עוסקת בהאשמות של פעילי הארגון נגד לוי וכן בפרסום תמונה בפייסבוק שבה נכתב: "ראמזי לאוי (הכינויי שהדביקו בארגון לרמי לוי, אב"ק) שיווק השקמה - גם לכם מגיע למות בזול", תוך שינוי הלוגו של הרשת והצגתו על רקע של סכין נוטפת דם.

רמי לוי בתגובה לפיגוע בסניפו: "מחבלים בדו קיום"
רמי לוי, הנהג ומריבת הנדל"ן בגילה
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

עו"ד איתמר בן־גביר המייצג את ארגון להב"ה מתכוון להגיש בקשה ללוי, שלפיה הוא יתבקש לחשוף את רשימת העובדים שלו ואת עברם הפלילי, אם יש כזה.בנוסף פתחו אנשי הארגון קבוצת וואטסאפ חדשה, שבה הם קוראים ללקוחותיו של לוי לספר על תקריות על רקע גזעני שחוו מצד העובדים הערבים במרכולים. "מגיעים אלינו סיפורים שאותם נחשוף במהלך הדיונים בבית המשפט, אבל רוח הדברים נכון לעכשיו היא התנכלות על רקע גזעני מצד העובדים", מסביר עו"ד בן־גביר. "אנחנו טוענים כנגד התביעה כי כל מה שאמרנו הוא בבחינת אמת דיברתי".

הרקע למתיחות בין איש העסקים לארגון הקיצוני החל עוד בתקופת ההתפרעויות בעיר בקיץ האחרון, אז הפגינו פעילי להב"ה מול סניף 'רמי לוי' בשכונת גבעת שאול והאשימו אותו בהעסקת "אויבים ומחבלים".

רמי לוי: "אני לא מעסיק מחבלים, ואם יש אדם שיודע על מחבל שעובד במקום כזה או אחר מחובתו ללכת למשטרה בעניין. אם הייתי יודע על מחבל כזה הייתי פונה בעצמי למשטרה כדי לעצור אותו".