צילום: Shutterstock מחלקת התביעות במחוז ירושלים הגישה כתב אישום חמור נגד מאבטח במוסד חינוכי, לאחר שאיים על בנו באקדח במהלך ויכוח בניהם על 100 שקלים. בין היתר אמר האב "נמאס לי מהילד הזה, אני אהרוג אותו".

איים לפגוע בעורך דינו "כמו בבניין כלל"
למה מועדונים החליטו לשים מאבטח גם בשירותים
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

הסיפור החל לפני מספר שבועות. הילד כבן 15, הגיע לביתו וככל הנראה לקח מאביו 100 שקל. בכתב האישום שהוגש נגד האב, המחזיק באקדח מתוקף תפקידו כמאבטח במוסד חינוכי, נטען כי אחרי שהבין שבנו לקח ממנו כסף הוא החל לאיים עליו. לאחר מכן, לפי האישום, שלף האב את אקדחו, הכניס אליו מחסנית והתקדם לכיוון בנו. בבית נכחה גם אחותו של הקטין, שביקשה מאביה להירגע, להוריד את האקדח ולהכניס את המחסנית לתוך הכספת.לאחר האירוע התלוננו האח והאחות במשטרה כנגד אביהם ומסרו שאיים עליהם.

בכתב האישום נוסף לאב סעיף שני בגין איומים כלפי אשתו לאחר שחשד שהיא בוגדת בו. האב ביקש להפחיד אותה, אמר לה שהוא יזרוק אותה ואת הילדים מהבית, ושהוא ה"שולט" בבית.

במהלך הדיון ביקשה המשטרה לעצור אותו עד תום ההליכים, אך שופט בית משפט השלום דוב פולוק הסתפק בשחרורו של הנאשם בתנאים מגבילים. בנוסף קבע כי הראיות שהמשטרה נתנה אינן מספקות.

עורך דינו של החשוד, דוד הלוי: "בית המשפט קבע כי קיים כרסום בראיות ואף הורה על שחרורו המיידי של מרשי בתנאי של הרחקה בלבד, וזה מדבר בעד עצמו".