צילום: shutterstock המטפל החרדי חשוד בבעילת מטופלת ובביצוע מעשים מגונים במטופלות נוספות. החשוד, תושב נווה יעקב בן 44, נעצר השבוע בידי ימ"ר ירושלים בחשד שביצע מעשים מגונים במטופלות שלו ואף שכב עם אחת מהן. על פי החשדות, הוא שכר חדרי טיפול בעמותה חרדית שנמצאת בגבעת שאול ושם ככל הנראה ביצע את זממו.

מלחמת קורבן הפסח של פעילי הר הבית בירושלים
עובד משרד הבריאות הצטרף לדאע"ש בסוריה

תחילת הפרשה לפני מספר שבועות, אז התקבלה בימ"ר ירושלים תלונה של אישה חרדית שטוענת כי במסגרת טיפול שעברה אצל החשוד הוא ביצע בה מעשים מגונים. בין השאר סיפרה האישה כי הוא נהג להושיב אותה עליו וללטף אותה מתחת לבגדים. מיד לאחר קבלת התלונה התחילה המשטרה בחקירה. החוקרים בראשותו של ראש מחלק נוער חשיפה, רפ"ק גולן מאירי, הגיעו לאישה נוספת שטענה כי הוא נגע באיבר מינה.החשוד טען בחקירתו כי הוא פסיכותרפיסט לזוגות חרדים בבעיות זוגיות אך מטפל בעיקר בנשים בודדות. הוא שכר חדרים במבנה של אחת העמותות החרדיות בגבעת שאול ושם קיבל את הנשים. על פי החשד, הוא 'טיפל' בצורה זו בנשים חרדיות במשך חמש שנים. במשטרה מציינים כי הוא נהג לנצל מינית את מטופלותיו במספר רב של מקרים.

עוד לפני מעצרו התנהל נגדו הליך בדיקה בתוך המגזר החרדי במה שמכונה 'פורום תקנה'. ככל הנראה ההליך לא הניב פירות, וזה מה שגרם למתלוננת הראשונה לפנות למשטרה. סמוך למעצרו ביצעה המשטרה פשיטה על המקום שבו פועלת העמותה ומשם נלקחו ראיות נוספות המחזקות את החשדות. עם זאת, במשטרה מציינים כי לעמותה עצמה אין כל קשר לאירוע ואין חשד להתנהלות לא תקינה שלה.

בחקירתו טען החשוד כי כל מה שביצע היה כחלק מטיפול וללא כל קונוטציה מינית. במשטרה ממשיכים בחקירה, ובין השאר מנסים להגיע למתלוננות נוספות ובודקים את האישורים הנדרשים לביצוע טיפולים כמו אלה שביצע החשוד.