צילום: גיל יוחנן הקרב בין ארגון להב"ה הימני הקיצוני לרמי לוי עולה מדרגה. לפני כמה חודשים הגיש איש העסקים תביעת לשון הרע נגד ארגון הימין הקיצוני והעומד בראשו בנצי גופשטיין. כעת מבקש הארגון מלוי שיחשוף את דוח ההוצאות וההכנסות שלו כדי שאפשר יהיה לבדוק אם עסקיו באמת נפגעו כתוצאה מהקריאה של הארגון לציבור להפסיק לקנות אצלו.

מה אמר לוי בתגובה לפיגוע שהיה בסניף הרשת במישור אדומים?
רמי לוי, הנהג ומריבת הנדל"ן בגילה
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

בבקשה לגילוי חומרי חקירה שהגישו לבית המשפט ביקשו עורכי דינו של גופשטיין פרטים על עובדיו של לוי, תלונות שהוגשו, רקע פלילי אם קיים ואת דוח ההוצאות וההכנסות של החברה בחודשים הרלוונטיים לתביעה.הדרישה האחרונה הגיעה בתגובה לטענה שהעלה לוי לפיה פעילי להב"ה ניסו לפגוע בפדיון המרכולים. עם זאת, היות ולא הייתה כל פגיעה בפדיון, לוי תבע ללא הוכחת נזק כספי.

בין היתר דרשו עורכי הדין מלוי להעביר את הרשימות של כל העובדים בכל הסניפים, את גיליונות המרשם הפלילי שלהם ואת תיקי הנהלת החשבונות של כל הסניפים. בנוסף ביקשו לקבל תיעוד של כל התלונות שהגיעו למשרדי החברה מצד לקוחות נגד העובדים. משמעות הדבר היא שאם בית המשפט ייענה לבקשה יצטרך לוי לחשוף את כל ההכנסות שלו.

כזכור, לוי החליט להגיש את הקובלנה אחרי שורה של פעולות מחאה שביצעו אנשי להב"ה בסניפיו על רקע העובדה שהוא מעסיק בהם גם עובדים ערבים. בין היתר נכתב ברשתות החברתיות, "רמי לוי שיווק השקמה - גם לכם מגיע למות בזול", תוך שינוי הלוגו של הרשת והצגתו על רקע סכין נוטפת דם.

מאז הוגשה התלונה החלו אנשי להב"ה לגייס תלונות של לקוחות נגד עובדים בחברה. הם טוענים שיש בידיהם שורה ארוכה של תלונות שהם מתכוונים לחשוף במשפט.