צילום: מתוך הפייסבוק עסק משפחתי לביגוד נופל קורבן לתופעת שיימינג ברשת בגלל אי הבנה, אך הנאצות וההשמצות אינן נעצרות ברשת וממשיכות גם בשיחות טלפון.

חנוכיה עם צלבי קרס? יש דבר כזה
לא תאמינו איפה הופיעו כתובות נאצה נגד ערבים
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

בחברת הטקסטיל הירושלמית בי־גוד נדהמו לגלות לאחרונה פוסט שבו מוצגת חולצה עם כיתובים של הארגון הקורא לחרם על ישראל (BDS) ותמונה צמודה שבה מוצגת התווית של החולצה עם שמה של החברה מירושלים. ככל הנראה מפרסם הפוסט התכוון להראות כי הארגון שקורא לחרם על מוצרי ישראל רוכש בעצמו חולצות מתוצרתה.אלא שהתוצאה היתה, כאמור, שלל תגובות חריפות במיוחד נגד חברת בי־גוד, ובהן האשמות כגון שיתוף פעולה עם החמאס. איתי סתת, נכדו של הבעלים איתן, שלא היה יכול לסבול יותר את הנאצות, פרסם פוסט ובו הביע זעזוע על כך שמשפחתו מואשמת באנטי ציונות ובתמיכה בטרור.

בפוסט הוא מציין כי אביו וסבו הקימו את המפעל ומתוך שליחות ציונית הם נוהגים לקחת חלק במיזמים לטובת המדינה בכלל וצה"ל בפרט. "כך, המפעל לקח חלק בהדפסת חולצות הקוראות לשחרור גלעד שליט", כתב הנכד.

סבו של איתי, הבעלים ומנכ"ל החברה איתן סתת, מספר כי החולצה המדוברת פורסמה לפני שנה, עם תחילת מבצע 'צוק איתן'. לדבריו, כבר אז ספגה משפחתו אש ואף הופסקו יחסי עבודה עם גורמים שונים שסירבו לקבל את גרסתם. "ממש האשימו אותנו ששיתפנו פעולה עם חמאס" הוא מספר. "אפילו שלחו לנו מכתבי נאצה באתר".

יש לציין כי האחראים על העלאת הפוסט שהחל את התגובות שינו את ההקשר כך שיובן מעל לכל ספק כי הכוונה היתה ללגלג על ארגון BDS שרוכש סחורה ישראלית.