צילום: פייסבוק כגודל הציפייה כך גודל האכזבה, שבאה לידי ביטוי בפייסבוק של תושבי ירושלים חיכו השבוע בקוצר רוח לשלג, שעל פי החזאים היה אמור לצבוע את העיר בלבן בבוקר יום שלישי. אלא שהפתיתים הלבנים לא נערמו על הקרקע וירושלים נותרה אפורה, רטובה ובעיקר מלאה אכזבה, שקיבלה את ביטוייה ברשת החברתית.

שלג על עירי: נגמ"שים ברחובות ירושלים הנצורה
לא מחכים: הדיל לשלג של ירושלים"ירושלים מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר נעדר, להלן תיאורו: צבעו לבן, מופיע בחורף, יורד בקלילות, נוטה לאכזב ילדים. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להודיע לתושבי ירושלים ולשירות המטארולוגי",
כתב הגולש יואל ליפסון.

"מתארגנת תביעה ייצוגית נגד דני רופ... בתביעה - שעות שינה, יציאה מוקדמת מהעבודה, ביטול תוכניות. ובכללי - הבטחות שהופרו. מצטרפים?", כתב, בהלצה כמובן, גולש אחר.

גולשת אחרת דרשה גם היא לקבל פיצויים. "קניתי מגפיים מיוחדים לשלג ולשלוליות. איפה אני מקבלת החזר כספי?"אלא שכאן לא הסתיימה היצירתיות. הגולשת לילך אסף העלתה תמונה של רחוב ירושלמי גשום עם הכיתוב: "מי יודע מה לא בסדר בתמונה הזו?", (התשובה: אין שלג), והגולש יוקו סימון העלה תמונה אחרת וכתב "נסתפק בערפל".ואילו מנדי שלום סיכם את האכזבה במשפט מחץ אחד: "ירושלמים, כשאתם מבקשים שלג תזכרו שככה הוא נראה יום אחרי: שחור, נמס ומגעיל. תודו לי אחר כך".