צילום: Shutterstock תושבים רבים בנחלאות הופתעו לגלות לאחרונה דפים מסתוריים שהושארו על שמשות רכביהם. הדפים כללו מסרים על סוף העולם הקרב ובא.

דווקא בחגים: אף אחד לא ניגש למכרז שיעזור לטפל בחסרי הבית בירושלים
זעקת הפקחית ברכבת הקלה: "למה להשפיל אותי ככה?"

מאוחר יותר התברר כי מאחורי היוזמה יוצאת הדופן עומד אדם פרטי, שטען כי בראש השנה הנוכחי התחילה ספירה לאחור שבסיומה יגיע כדור הארץ אל קצו.התושבים מספרים כי על הדפים, שנכתבו בעברית משובשת, הופיע מסר שלפיו ממש בימים הקרובים יצלול העולם אל תוך כאוס וכי בערב ראש השנה התחילה ספירה לאחור שתימשך שבע שנים. כותב הדף אף קרא לכולם לחזור בתשובה ולקבל על עצמם את ישו לפני שתסתיים תקופת שבע השנים.

מלבד העותקים הרבים שפוזרו השאיר הכותב המסתורי גם כתובת אינטרנט להסברים נוספים. בתחילה הניחו רבים מהתושבים כי מדובר בפרסום מטעם הכנסייה השוכנת בקרבת מקום, שעמה התושבים חיים בדרך כלל בשלום ובנחת, דבר שעורר תחושות לא נעימות בעיקר בשל הסמיכות לחגי תשרי.

אלא שלאחר בדיקה התברר כי משאיר המסרים הוא אדם פרטי האוחז בתיאוריה הנוגעת לעם ישראל ולתאריכים משמעותיים שונים. הוא מאמין, וזה בא לידי ביטוי בדפים שחילק, שראש השנה היה האירוע הגדול ביותר בהיסטוריה ואחריו יחלו שבע שנים של כאוס. הכותב טען כי הסתמך על מקורות מהברית החדשה והישנה אשר חזו, לדבריו, את כל מלחמות ישראל הגדולות.