צילום: ממצלמות האבטחה מכת פריצות בתחנה המרכזית: המשטרה עצרה השבוע חשוד בסדרת גניבות במתחם התחבורה הציבורית. בין היתר הוא חשוד כי גנב זהב מחנות תכשיטים, פרץ לדוכן 'סלקום' ואף עשה את צרכיו בדוכן שווארמה.

הפריצה התרחשה בערב חג הסוכות, כשעל פי החשד הגנב התחבא היטב ונותר במתחם לאחר סגירתו.

לא ייאמן: גנב ארנקים עם בנו בן השנתיים


כאשר התחנה התרוקנה מקונים ומבעלי החנויות, הוא החל במלאכת הגניבה. הוא ניגש לדוכן 'סלקום' אך התאכזב לגלות כי העובדים העבירו את הכסף מהקופה לכספת השמורה היטב.

מקום נוסף אליו ניגש, הוא חנות לממכר שווארמה הממוקמת בקומה השנייה במתחם המזנון המהיר. "הגנב הרים את התריס שנועל את החנות וקפץ פנימה", מתארים עובדי המקום. במצלמות האבטחה זיהו את הפורץ, תוך כדי שהוא מטיל את מימיו בחנות. "הוא עשה בלגן וגנב 1,000 שקל".הגניבה הגדולה התרחשה בחנות תכשיטים שבתחנה, שם שדד החשוד תכשיטי זהב יקרי ערך במשקל של 600 גרם, שעל פי הערכות שווים כ־80 אלף שקלים.
במצלמות האבטחה תועד הפורץ נכנס למקום, פותח את מגירת הזהב ולוקח את השלל. "הוא לא נגע ב'גולדפילד' היקר ולא בשעונים היוקרתיים, אלא רוקן רק את תכשיטי הזהב", אומרים שם. "אנחנו מעריכים שהוא ידע איפה נמצא הזהב".

ואיך נמלט החשוד מהמקום? על פי החשד הוא אמר למאבטחים שהוא פועל ניקיון. הם פתחו לו את הדלתות והוא ברח מהתחנה עם השלל.

המשטרה: "מיד לאחר האירוע נפתחה חקירה וזהותו של החשוד אותרה והוא נעצר. במסגרת החקירה החשוד קשר את עצמו למספר פריצות בתחנה המרכזית. מעצרו הוארך על ידי בית המשפט והחקירה נמשכת".