צילום: shutterstock סוכריות וגלידה בתמורה למעשים מגונים: כתב אישום מזעזע שהוגש השבוע לבית משפט השלום בעיר חושף סיפור של הטרדה מינית קשה מצד תושב אזור ירושלים שמואשם בביצוע מעשים מגונים בשתי קטינות כבנות עשר.

ירושלים: סם ה'נייס גאי' בשקית הפתעה לילדים
שורש: מכת הרעלות כלבים מסתורית

כתב האישום מתאר כיצד לפני מספר שבועות שהתה אשתו של הנאשם מחוץ לבית והוא נשאר לטפל בילדיהם. על מנת להקל על בעלה, נטען בכתב האישום, ביקשה האישה משתי הבנות שיסייעו בעבודות הבית ובטיפול בילדיהם. הבנות נעתרו לבקשה והלכו שתיהן יחד לביתו.בעת כניסתן, כך על פי כתב האישום, החל הנאשם לדגדג את גופן ולהרים אותן. המקרה לא הסתיים בכך והנאשם המשיך בהטרדותיו. הוא ביקש מהמתלוננות לקפל את הכביסה בחדר השינה, ובזמן שעשו זאת, מתאר כתב האישום, הוא נתן להן סוכריות, השמיע להן שירים ואמר שכשיסיימו לקפל הוא יעשה להן מסאז'. בשלב זה אמרו המתלוננות שהן לא רוצות.

עוד נכתב בכתב האישום כי בהמשך הוא הקרין להן סרט וכיבד אותן בגלידה. בזמן ששהו בחדר ילדיו עשו רעש והוא הורה להם להפסיק ונעל את דלת חדר השינה שלו כשהמתלוננות בפנים. תוך כדי הצפייה בסרט הוא אמר למתלוננות לשכב על הבטן, תפס בהן בחוזקה והשכיב אותן על המיטה בכוח למרות התנגדותן. כששכבו על המיטה על בטנן הוציא הנאשם את החולצות שלהן מתוך החצאית, הכניס את ידיו מתחת לחולצותיהן ומרח משחה על גבן. על פי כתב האישום המתלוננות ביקשו ממנו שיפסיק אך הוא לא הרפה ובעודן שוכבות צילם אותן בפלאפון שלו.

בזמן שאחת מהן שכבה על בטנה הוא ישב על כפות רגליה, הרים את חצאיתה וחיכך את ידו על ישבנה. המתלוננות, נאמר בכתב האישום, אמרו פעם אחר פעם כי הן צריכות ללכת ואילו הנאשם ביקש מהן להישאר עוד קצת. האירוע שחוו המתלוננות הסתיים כאשר ילדיו ניסו להיכנס לחדר ובשלב מסוים הנאשם קם מהמיטה, נתן למתלוננות סוכריות ופתח להן את הדלת.

עו"ד אריאל עטרי, המייצג את הנאשם: "מדובר בתיק שבו מצויה בידינו ראיה מוקלטת, חד־משמעית, על זיהום עדויות שתי הילדות ותיאום עדויות ביניהן לפני שהגיעו למשטרה. אנו משוכנעים שבחינת הראיות במהלך המשפט תוביל לזיכויו של הנאשם".