צילום: דוברות המשטרה


נעצר עם רכבו בשל דיבור במכשירו הנייד ונתפס עם סמים בשווי אלפי שקלים: בפעילות מבצעית יזומה של שוטרים ומתנדבים של משטרת ישראל בליל מוצ"ש, הבחינו השוטרים בנהג רכב האוחז בידו את מכשירו הנייד, משניגשו אליו על מנת לבדוק רישיונותיו, עלתה רמת חשדם שהנהג (34, אשקלון) מחזיק ברכבו חומר החשוד כסם שעפ"י החשד יועדו לסחר והפצה בירושלים – החשוד נעצר לחקירה והוא מובא היום להארכת מעצרו בבית המשפט.

"כל אדם שינסה ויעמיד במבחן את זרועה הארוכה של משטרת ישראל ואכיפת החוק ובדגש בתחום סחר והפצתם של סמים מסוכנים, ייתפס, ייעצר ויובא לדין״, אמרו במשטרה בתגובה למעצר.

כאמור, בחיפוש שערכו השוטרים ברכב, נתפס חומר החשוד כסם מסוכן מסוג 'מריחואנה' אשר היה מחולק למנות סם ובמשקל כולל של כ – 450 גרם. בנוסף תפסו השוטרים כ – 5800 ₪ בכסף מזומן שעפ"י החשד ייעודו ומקורו הנו בסחר בסמים.

החשוד נעצר והובא לחקירה בתחנת לב הבירה בחשד לסחר והספקת סמים מסוכנים. במהלכה נקשר למיוחס לו מהחקירה עולה, כי החשוד הגיעו לאזור ירושלים עפ"י החשד במטרה לסחור בסמים ולהפיצם, וכי שווים המוערך של הסמים עומד על אלפי שקלים.

מהמשטרה נמסר: ״משטרת ישראל פועלת ותמשיך לפעול ביד קשה ובלתי מתפשרת כנגד כל אדם או גורם העוסק בסחר והפצה של סמים מסוכנים ותדאג למיצוי מלוא הדין עמו״.