רגע המפגש המרגש. צילום: דוברות המשטרה
הגניבה, התלונה, החקירה והמבצע: משטרת מחוז ירושלים הצליחה בימים האחרונים לאתר כלב שנגנב למשפחה והוחזק בבית במזרח ירושלים. "כשראיתי בעיניהם של הילדים את הכאב על אובדן הכלב שהיה חלק מבני משפחתם זה נגע ללבי, והבטחתי שאעשה את כל המאמצים על מנת להשיבו לחיקם". אמר אחד השוטרים שהשתתף במבצע.
לפני כשבוע התקבלה תלונה במשטרה, לפיה נגנב כלב ממשפחה ברחוב אליהו בירושלים. בעקבות התלונה החלה תחנת עוז בחקירה סמויה, והיום אותר המקום בו הוחזק הכלב.
במהלך היום (רביעי), פשטו כוחות משטרה ולוחמי מג"ב על בית במזרח ירושלים, ובמקום נמצא הכלב. להפתעת השוטרים, יחד עם הכלב נמצאו עוד מספר כלבים שעל פי החשד הוחזקו שלא כדין. למקום הוזעקו צוותי הווטרינר העירוני של עיריית ירושלים שקיבלו אחריות על הטיפול בכלבים ואיתור הבעלים. במקום עוכב קטין החשוד בגניבה, פרטי זהותו של חשוד נוסף ידועים החקירה נמשכת.

רגע המפגש המרגש. צילום: דוברות המשטרה
לפני מספר שעות, הפתיעו השוטרים ולוחמי מג"ב את ילדי המשפחה והחזירו לחיקם את הכלב אשר היה חלק מהמשפחה וגנבתו גרמה צער רב.
במשטרה מציינים כי ״גניבת רכושו של אדם, בפרט כאשר מדובר בחיית מחמד, לה יש ערך רגשי גבוה בעשרות מונים מערך כספי, ושהינה לא פעם חלק מתא המשפחתי, מהווים פגיעה ישירה בבני המשפחה, וגורמת צער רב  ובשל כך פועלת המשטרה במטרה לאתר את אותם עבריינים, לסכל ניסיונותיהם לגנוב ולהשיב את חיית המחמד יקרת הערך לבעליו. נגד העבריינים תפעל המשטרה בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת להביאם לדין״.

רגע המפגש המרגש. צילום: דוברות המשטרה