עצור. ליאור אסולין |צילום אבי מועלם

     

הכדורגלן, תושב ראשון לציון, ליאור אסולין, חוזר למדור הפלילים. השחקן נעצר הלילה בחשד לסחר בסמים, זאת לאחר שנתפס כשהוא מנסה לכאורה למכור ללקוח, באמצעות אפליקציית טלגראס, סמים בשווי של 500 שקלים. לטענת השחקן, הוא בסך הכל עשה טובה לחבר ושימש כשליח.

לפי דיון הארכת מעצרו, שהתקיים הבוקר (ב'), השחקן שמשחק כיום בליגה ג', יצר קשר עם לקוח אקראי, וקבע עימו במטרה למכור גראס. לדברי גורם במשטרה, המעורב בפרטי המקרה, מדובר על גרמים בודדים של חומר ולא בכמויות של סוחרי סמים גדולים.

הבוקר הגיע השחקן לבית משפט השלום בתל אביב. במהלך הדיון המשפטי הראשוני נטען שאסולין מכר סמים ללקוח ובמכשיר הנייד שלו, צויין שישנה התכתבות עם לקוחות נוספים בדבר עסקאות אחרות לכאורה.

להגנתו טען אסולין כי הוא עובד כשליח בחברת "גט טקסי", ובסך הכל העביר משלוח עבור חבר. במהלך הדיון נטען נגד השחקן כי נמצא אצלו חומר לשימוש אישי, עליו טען אסולין כי הוא משתמש בו לצרכים רפואיים, בעקבות פציעות שעבר בהיותו שחקן כדורגל

אסולין משחק כיום בקבוצת הפועל לוד בליגה גוזו קבוצתו ה-17 בקריירה. החלוץ שיחק עם השנים בין היתר בבית"ר ירושלים במדיה כבש 27 שעריםאסולין החל את דרכו במחלקת הנוער של קבוצת מכבי הרצליה ובעונת 1997/1998 עלה לקבוצה הבוגרת של המועדון, במדיה שיחק חמש שנים. בעונת 2002/2003 עבר למכבי פתח תקווה, ולאחר עונה אחת בלבד עבר לבני סכנין, איתה זכה בגביע המדינה.

למרות היותו שחקן כדורגל מבטיח, הופיע אסולין יגם במדורי הפלילים, ושמו נקשר בפרשיות שונות כמו אלימות כנגד גרושתו וחובות. 

הבוקר (ב') החליטה השופטת, חיותה כוחן,  כי יש להאריך את מעצרו בארבעה ימים וכתבה בהחלטתה: "הוצג בפני בית המשפט מסך מהטלפון של החשוד ובו התכתבויות של החשוד עם קוני סם. מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו".

השופטת לא קיבלה את בקשת הפרקליט לאסור את פרסום שמו, והוסיפה: "לא ראיתי לנכון להורות על צו איסור פרסום שמו של החשוד. מי שעוסק בסחר בסמים צריך לקחת בחשבון כי אם יתפס שמו יפורסם".