המחסן בו נכלא הילד. צילום: דוברות המשטרה

אכזריות ללא גבולות: ילד בן 15 ממזרח העיר, נכלא אמש (שני) על ידי אביו למשך שעות במחסן. "אני פה אני פה תעזרו לי אני לא יכול לנשום", כך זעק הקטין בשיחה עם מוקד המשטרה. השוטרים שמיד הגיבו לדיווח הקטין, יצרו עמו קשר טלפוני, הרגיעו אותו, ובמקביל עשו מאמצים נרחבים לאתר את הבית והמחסן בו מוחזק הקטין.

אביו (בשנות ה – 30) של הקטין נעצר והובא לחקירה בתחנת עוז בחשד לכליאת שווא תקיפת קטין ע"י אחראי וגרימת חבלה. היום יובא החשוד לדיון בעניינו בפני בית המשפט. מחקירה ראשונית עלה החשד נגד האב החשוד, כי בנוסף לכליאת בנו במחסן הבית, תקף אותו וגרם לו לחבלות.

תוך זמן קצר, הצליחו השוטרים לאתר את הבית וכשהתקרבו אליו שמעו את זעקותיו של הקטין מתוך המחסן בשפה הערבית "אני פה אני פה תעזרו לי אני לא יכול לנשום". השוטרים מיד פעלו לחילוצו של הקטין מתוכו..

במשטרה ציינו כי התגובה הנחושה של השוטרים, איתור הבית תוך זמן קצר במזרח ירושלים וחילוצו של הילד, מהווים נדבך חשוב ומרכזי ביכולותיה של המשטרה להגיב במהירות לכל דיווח, ונובעים מהיכרות שטח מעמיקה ע"י השוטרים, וזאת במטרה לתת לתושבי מזרח ירושלים את שירותי המשטרה בצורה הטובה והמהירה ביותר גם בעבירות הקלות וגם בעבירות הקשות והחמורות.