ורון בבית המשפט בשנה שעברה. צילום: מקסים דינשטיין

איש חיי הלילה, אלעד ורון, היה צפוי להתחיל לרצות היום (ג') את עונשו בכלא ניצן אלא שבית המשפט העליון אישר לו לדחות את כניסתו במספר שבועות. הסיבה: ורון ביקש זמן נוסף כדי להתארגן לקראת כניסתו לכלא.   

בחודש יולי האחרון גזר בית המשפט המחוזי בעיר שבע שנות מאסר על ורון, איש חיי הלילה, שהורשע בביצוע מעשה סדום בעובדת ובביצוע מעשים מגונים בה ובעובדת נוספת. עוד נגזר עליו מאסר על תנאי לתקופה של שנתיים וכי הוא יפצה את אחת העובדות ב-60 אלף שקל ואת העובדת הנוספת ב-20 אלף שקל.

בכתב האישום שהוגש נגדו ביולי 2015 נכתב כי חלק מהמעשים התרחשו בתוך הברים שורון היה אחד מבעליהם - בר "הצעצוע" שליד מדרחוב בן יהודה ובית הקפה "קפה פריז".

ורון הגיש ערעור על גזר הדין לבית המשפט העליון באמצעות עו"ד אבי חימי, שנדחה לפני כחודש על ידי הרכב השופטים ניר הנדל, ג'ורג' קרא ויעל וילנר. "עם כל ההבנה לכאב של משפחתו של המערער ולקושי שהיה למערער נוכח חשיפת הפרשה", קבעו אז השופטים, "אין בכך כדי לצמצם את הצורך בענישה אפקטיבית המתחייבת נוכח חומרת המעשים, וזאת במיוחד כשהמערער אינו מודה ואינו לוקח אחריות על המעשים בהם הורשע".

בתוך כך ורון היה אמור להתחיל בריצוי עונשו בכלא ניצן החל מהיום אך כניסתו לכלא נדחתה במספר שבועות לאחר שבקשה שהגיש לבית המשפט לדחות את ריצוי עונשו אושרה. בבקשה הסביר ורון כי לא הספיק להתארגן לקראת כניסתו לכלא וכי הוא מבקש זמן נוסף שיאפשר לו זאת.