שחקני בית"ר ירושלים והפועל חיפה. צילום: עוז מועלם ואורן אהרוני

המשטרה השלימה היערכותה לקראת משחק הכדורגל שיתקיים מחר (ד') באצטדיון טדי בין הקבוצות בית"ר ירושלים – הפועל חיפה. המשחק יחל בשעה 20:45.

שוטרי משטרת ישראל יפרסו החל משעות אחר הצהריים באצטדיון ומחוצה לו לשמירה על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה. קהל האוהדים מתבקש להקדים הגעתם למשחק על מנת להימנע מיצירת תורים ועיכוב בכניסות לאצטדיון עקב המעבר במערכת הכרטוס (סבסוד).

לרשות קהל אוהדי הפועל חיפה יפתחו חניונים בהם יופעל מערך היסעים (חינם):

הלאום

הר החוצבים

מערך ההיסעים יחזיר האוהדים בסיום המשחק.

לרשות קהל אוהדי בית"ר ירושלים יפתחו חניונים בהם יופעל מערך היסעים (חינם):

בייט

הרצל רכבת

גן תנכ"י

הדסה עין כרם

מערך ההיסעים מחניונים אלה יחזיר האוהדים בסיום המשחק.

*הגן הטכנולוגי (גט"י) מלחה יפתח גם הוא לרשות האוהדים.

לא תתאפשר חניית כלי רכב פרטיים לאורך צירי התנועה וכלי רכב שיחנו שלא כחוק, יחסמו צירי תנועה ויסכנו הולכי רגל ומשתמשי הדרך – יגררו.

המשטרה מבקשת מקהל האוהדים להגיע כשלוש שעות לפני תחילת המשחק על מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים לאצטדיון ועומסים בשערי הכניסה. כמו כן, יתבצע בידוק קפדני לכלל האוהדים.

לא תתאפשר הכנסת כלי נשק לאצטדיון למעט שוטרים בעלי אמצעי זיהוי מקובלים, וכן לא תתאפשר כניסה של אוהדים שיגיעו למקום כשהם תחת השפעת אלכוהול. חל איסור על הפעלת רחפניים במהלך המשחק.

"לא נאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, קריאות גזעניות או פגיעה ברכוש. המשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי המעורבים באירועים אלו. המשטרה תפעל לפני ובמהלכו של המשחק במטרה למנוע ביצוען של עבירות 'ספסרות' הפוגעות באופן ישיר הן בכיסם של המארגנים והן בכיסם של האזרחים שומרי החוק", נמסר מהמשטרה.

מוקד המידע 110 של משטרת ישראל עומד לרשות הציבור למענה לפניות.