זירת האירוע ברחוב בצלאל. צילום: לירן תמרי

תאונה קשה במרכז העיר: הולך רגל כבן 70 נהרג הבוקר (א') בתאונת דרכים ברחוב ברחוב בצלאל פינת שמואל הנגיד לאחר שנפגע ממשאית.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה, מד"א וזק"א העניקו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה להולך הרגל שנפצע אנושות כתוצאה מפגיעת משאית. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים שערי צדק שם נקבע מותו.

נהג המשאית עוכב במקום. נסיבות התאונה בבדיקה. 

שוטרי התנועה סגרו את זירת האירוע, במקום היו עומסים כבדים.

בעל עסק ברחוב סיפר: "שמעתי חריקה חזקה ואז צעקה. הוא סחב אותו מטרים ואנשים דפקו לו על המשאית כי אולי הוא לא שם לב. כוחות ההצלה הגיעו מהר מאוד למקום".

זירת התאונה. צילום: לירן תמרי

דודי שקלאר חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה להולך הרגל כבן 70 שנפצע באורח אנוש. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א יצחק אנג'ל סיפר: "כשהגעתי למקום הייתה המולה רבה, אזרחים סימנו לי שיש פצוע לכוד מתחת למשאית. הנחנו את הנהג שיסע מעט לאחור על מנת שנוכל לחלץ את הפצוע שסבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל הרדמה והנשמה והוא פונה במצב קשה מאוד ולא יציב לביה"ח שערי צדק".

בהכנת הכתבה השתתפו ליהי שי שקלרניק ונופר רומי