מרחב. צילום: שלומי כהן

אחרי שמונה שנים בעיריית ירושלים: מנכ"ל העירייה, אמנון מרחב הודיע הערב (א') בישיבת מנהלי האגפים בספרא על כוונתו לסיים את תפקידו מיד לאחר הבחירות שיתקיימו בסוף החודש.

אמנון מרחב: "הודעתי על כוונתי שלא להמשיך בתפקידי כמנכ"ל לאחר הבחירות וכי בכוונתי לאפשר העברה מסודרת של התפקיד ואעשה זאת בתיאום מלא עם ראש העירייה שייבחר".

עוד הוסיף: "לאחר 8 שנות עבודה בעירייה מתוכן 5 כמנכ"ל העירייה, בהן הייתה לי זכות וחוויה יוצאות מן הכלל לתרום לבניין ירושלים אני חש שזה זמן נכון לסיים את תפקידי. אני עושה זאת ברגשות מעורבים- מחד של שביעות רצון מהעשייה הרבה והטובה לה הייתי שותף ומאידך של עצב על פרידה ממקום ומצוות אהובים".

ראש העירייה ניר ברקת: "אני מודה לאמנון על תרומתו הרבה והמסירות אין קץ בה מילא את תפקידיו המשמעותיים כמנכ"ל וקודם לכן כיועץ המשפטי לעירייה. יחד עמי, אמנון הצליח להוביל את הדרג המקצועי בעירייה להישגים חסרי תקדים וזאת במקצועיות, במנהיגות ובאנושיות רבה".

ב-2010 התמנה עו"ד אמנון מרחב, כיועץ המשפטי לעירייה במקום עו"ד יוסי חביליו. לאחר כשלוש שנים בתפקיד קודם למנכ"ל העירייה בו כיהן כ-5 שנים.

לפני תפקידיו בעירייה, הוא כיהן כיו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין בע"מ, וכסגן ראש עיריית מודיעין ומחזיק תיק החינוך העירוני.