דוד וציפורה. צילום: טל רויך 

בעוד שרובנו נאלצים להוציא עשרות ולעיתים אף מאות אלפי שקלים על ארגון החתונה, ישנם צעירים שלא עלה בידם לארגן סכומים בסדר גודל כזה, אך עדיין מעוניינים לקיים את הטקס היהודי במלוא הדרו. בדיוק בשביל זה הוקם ארגון "מברוק", שלאחרונה פתח סניף חדש בירושלים וכבר הספיק לארגן את החתונה הירושלמית הראשונה. 

בסוף השבוע האחרון נישאו דוד (25) וציפורה (25), זוג עולים חדשים מצרפת שחיים לבדם בארץ. לאירוע התנדבו 35 צעירים ירושלמים, רובם סטודנטים מהאוניברסיטה העברית, ואירגנו לזוג הצעיר יום חלומי שלא ישכחו. הצעירים שימשו כמלצרים, ברמנים ומארגני חתונות. בנוסף, כ-15 ספקים מעולם האירועים נרתמו ונתנו את השירות בחינם לזוג שלא הכירו מעולם. 

דוד וציפורה והמתנדבים. צילום: טל רויך

שחר עיני, ראש צוות "מברוק" ירושלים אמרה: "אנו נרגשים להביא את הבשורה לירושלים. אנו כבר נחשפים להיענות ותמיכה רבה מכל מי ששומע על הפרויקט. כסטודנטים שחיים בירושלים, חשוב לנו לקחת חלק מעורב ופעיל בחיי הקהילה באמצעות קידום פעילות ההתנדבות בעיר".

ארגון "מברוק" פועל ברחבי הארץ והספיק כבר לארגן 22 חתונות חסד עם למעלה מ-1000 מתנדבים, וזאת מבלי לגייס תרומות כספיות. אחרי החתונה של דוד וציפורה, שהוגדרה כהצלחה, החל הסניף הירושלמי לעבוד על הפקת 3 חתונות נוספות.

אם אתם ספקים מעולם האירועים והחתונות או מעוניינים לבוא ולהתנדב בחתונות הבאות, יש לפנות ל"מברוק" בכתובת המייל הבאהmabroocjerus@gmail.com