תאי הצפייה הפרטיים בטדי. הדמיה: גולדשמידט ארדיטי בן נעים אדריכלים

אחרי אישור ועדת הכספים העירונים: רשות הרישוי בראשות מ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק תכנון ובניה אליעזר ראוכברגר אישרה אמש (א') את שדרוג איצטדיון טדי.

המהלך כולל תוספת של תאי צפייה פרטיים, הקמת אולפן שידור, מעליות עם כניסה ישירה לתאים והנגשת יציע הכבוד לנכים. התקציב: שמונה מיליוני שקלים.

לצורך השדרוגים המוצעים יצטרכו לפרק ולהרוס את יציע העיתונאים הנוכחי והגשר למעלית ולפרק חלק מהכיסאות ביציעים. בסך הכל יוקמו שמונה תאי צפייה ולובי כניסת האח"מים ישודרג. לצד אולפן השידור החדש ייבנה גם חדר בקרה.

תאי הצפייה הפרטיים יכללו בין 16 ל־24 מקומות ישיבה בכל תא וישווקו לכל העונה או לכל משחק בנפרד. כמו כן, הם יושכרו במהלך הופעות מוזיקה בינלאומיות שייערכו באצטדיון.

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט אלישע פלג: "אני מאמין שכבר בשבוע הבא יופק היתר בנייה והעבודות ייצאו לדרך תוך כחודש. חברת אריאל כבר הוציאה מכרז לנושא ויש קבלן שזכה. אני מעריך שהבנייה תושלם תוך שנה".

ראוכברגר: "התכנית הוצגה בפני לפני שבועיים על ידי מנכ"ל חברת "אריאל" מר ציון תורג'מן, מנהל אצטדיון טדי, ואדריכל הפרויקט. לאחר שהתרשמתי ממנה ומנחיצותה הבאתי אותה מיידית לאישור בראשות רישוי בראשותי על מנת להקל את ההליכים ולקדם את בניית התוספת בהקדם וללא כל עיכוב. אני מברך גם את עמיתי מחזיק תיק הספורט סגן ראש העירייה, אלישע פלג על היוזמה הברוכה לקידום פרויקט זה".