המלון לפני ההרצה | צילום: פרטי

המגדל השומם שעמד סגור שנים רבות מתעורר לתחייה - בדמות בית מלון נוסף בעיר. מוסד התיירות החדש, שייקרא 'ליידי סטרן', נפתח לאחרונה להרצה ברחוב יפו, במקום שבו שכן במשך שנים מלון 'רימונים'.

המלון החדש החל לפעול לאחרונה ברחוב יפו 204, לא הרחק מתחנת 'הטורים' של הרכבת הקלה. מדובר בבניין בגובה של 13 קומות שנמצא במרחק הליכה של חמש דקות לשוק מצד אחד ולתחנה המרכזית מצד שני. המלון יהיה ברמה של 4 כוכבים ויכלול 195 חדרים. על גג המגדל יש סוויטה עם נוף פנורמי נרחב של חלקים ניכרים מהעיר.

בעלי הנכס, משפחת אזרוואל מקזבלנקה, מחזיקים כמה נכסי נדל"ן באירופה ובמרוקו, וזו ההשקעה ראשונה שלהם בתחום התיירות בארץ. הבן, אלי אזרוואל, ינהל בפועל את המלון החדש. נכון לעכשיו כבר פועלים במקום בר אלכוהולי וחדר אוכל. בחודשים הקרובים צפויים להצטרף גם ספא, שיכלול חדרי טיפולים, וכן בריכה מקורה עבור אורחי המלון.

המכלול מחולק לשני מבנים: בחזית נמצא בניין נמוך לשימור מלא ומאחוריו המגדל עצמו, בבנייה חדשה יותר. במקור פעל בבניין ההיסטורי בית אבות, ולאחר מכן הוא הוסב למלונאות ונפתח בו מלון בשם 'רימונים'.

בעבר סבלו בעלי המבנה הקודמים מקשיים בקבלת ההיתרים והאישורים הדרושים להפעלתו ולחיבור שנעשה בין המבנה המקורי למגדל החדש. בעקבות זאת הם נאלצו לסגור את המלון הישן. שמו של המלון הנוכחי ניתן לו לזכרה של המייסדת והתורמת ממשפחת שטרן, שבזכותה הוקם בשעתו בית האבות