מלון ג'רו קפס. 140 שקל ללילה. צילום: פרטי
נא להכיר: 'ג'רו קפס'. לאחר שנה של שיפוצים נפתח השבוע מלון הקפסולות החדש במרכז העיר. המלון ממוקם במתחם שבו פעל קולנוע רון ההיסטורי על פינת הרחובות הלל ורבי עקיבא, מול הסניף הראשון בארץ של ארומה. שטח המקום 380 מ"ר והוא מכיל 82 תאי קפסולות אישיות. שטח כל קפסולה הוא כשני מ"ר וגובהה 1.1 מטר.
המיזם במרכז העיר נמצא בבעלות אמיר פרבר ומאיר מימון, שמגיעים מתחום יזמות הנדל"ן. הם שכרו את השטח לתקופה ארוכה של 18 שנה.

המלון מחולק לשלושה אזורים נפרדים. הראשון כולל קפסולות שמיועדות לנשים בלבד, האזור השני לגברים בלבד, והמתחם השלישי מעורב לנשים וגברים. המחיר ההתחלתי בתקופת ההרצה יעמוד על 140 שקל ללילה לקפסולה. אין קפסולות זוגיות אלא רק לבודדים.

האבזור בכל  קפסולה כולל מיזוג אוויר, תאורה רגילה ותאורת לד לקריאה, מערכת יניקת אוויר, שקע חשמלי ונקודת USB לטעינה, וגולת הכותרת היא טאבלט וחיבור לנטפליקס. כמו כן תהיה ארונית קטנה לכלי רחצה ומתחת לכל קפסולה תא אחסון למזוודת טרולי.

כך נראית הקפסולה מבפנים. צילום: פרטי

במלון 12 מקלחות ובכניסה לובי הפונה לחזית הרחוב ובו קפה ובר משקאות. כמו כן המלון יעניק שירותים נוספים כגון הזמנות של סיורים מאורגנים וכדומה. במלון יהיה גם חיבור FI־WI חופשי ללא תשלום.

למתחם השינה של הקפסולות יהיה ניתן להיכנס רק עם כפכפים חד־פעמיים שיחולקו במלון והכניסה תתאפשר רק עם כרטיס מגנטי אישי במטרה לשמור על פרטיות מלאה. ההשקעה בהקמת המלון עומדת על כשלושה מיליוני שקלים, כאשר בקיץ הבא יוקם גם מתחם בילוי על הטרסה שמעליו.

המסדרון. צילום: פרטי

המלון החדש ייקרא, כאמור, 'ג'רו קפס' (קיצור של ג'רוזלם קפסולה הוטל) והוא נמצא תחת ההגדרה של 'פרימיום לואו קוסט'.

מלון הקפסולות הראשון בעיר נפתח לפני כחצי שנה ברחוב יפו. מדובר במתחם מצומצם יחסית שבו 26 קפסולות בלבד, ללא לובי וללא שירותי מלון נוספים.

כיום יש כוונה להכשיר בקרוב מתחמי לינה בקפסולות בעוד אזורים בעיר, כשכרגע עומדת על הפרק אופציה לפתיחת מתחם דומה באזור התחנה המרכזית.