שנתיים אחרי האכלוס, משנה שכונת 'חפציבה' בבית שמש את שמה. תיקרא מעתה שכונת 'קנה בושם' על שמו של הרב מאיר ברנסדורפר חבר בד"ץ "העדה החרדית" ומחבר הספרים "קנה בושם".

לאחרונה החליטה ועדת השמות בעיריית בית שמש לשנות את שמה של השכונה. לדבריהם השם חפציבה הוא סרח עודף משמה של חברת הבניה שבנתה את השכונה. החברה פשטה את הרגל, אך הותירה לתושבים את שם השכונה", אמרו בעירייה והוסיפו כי מאז אכלוס השכונה, פנו תושבים לעירייה וביקשו לדאוג להחלפת השם מאחר ויש להם זיכרונות לא נעימים מהסיפור העגום של קריסת החברה, כשחלק מהרוכשים אף נכנסו לחובות כספיים עקב כך.

מי שהוביל את ההחלטה היה הוא ראש העירייה, משה אבוטבול המכהן גם כיושב ראש ועדת השמות העירונית. אבוטבול, שהגיש את הבקשה בשם בני משפחת הרב המנוח, סיפר לחברי הועדה על פועלו ותרומתו למען בית שמש. "רבי מאיר זצ"ל ליווה את הישוב בבית שמש, ובמיוחד הקים את עולה של טהרה בעיר, כאשר ליווה מקרוב בליווי הילכתי צמוד את הקמת המקוואות בכל השכונות החדשות בעיר", סיפר ראש העירייה.

ההצעה שהועלתה התקבלה פה אחד, ומעתה תיקרא שכונת חפציבה בשם שכונת 'קנה בושם'. עם זאת, תושבים רבים בעיר מאמינים כי שמה המקורי של השכונה יישמר בפי התושבים עוד שנים רבות.