חברת שיכון ובינוי נדל"ן מדווחת כי טרם התחלת הבניה בפרויקט 'חלומות רמת רחל' המכירות נמצאות בשיאן. החברה דיווחה כי מתוך 104 דירות שיבנו בפרויקט, הוציאה החברה לשיווק 63 דירות שמתוכם נמכרו למעלה ממחצית מכלל הדירות בפרויקט במהלך שלושה חודשים. מתוך 63 דירות שבפרויקט נותרו רק 30 . בניית הפרויקט תחל כבר בימים הקרובים.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

הפרויקט כולל בנייני מגורים בני 7 קומות במתחם הסובב סביב גן רחב ידיים. בפרויקט דירות בנות 2.5 עד 6 חדרים הכוללות מרפסות שמש וכן דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.

המתחם החדש בחלומות רמת רחל נבנה על פי תקן 5281 לבנייה ירוקה של מכון התקנים הישראלי, באופן המסייע לחיסכון בחשמל ובמים, ולשמירה על איכות הסביבה. ככזה, בניית כל אחד מבנייניו מלווה ביועץ לבנייה ירוקה וכל הבניינים בו כוללים יתרונות של בידוד משופר, ומפרט טכני הכולל חסכמים בכל הברזים, זכוכית בידודית בויטרינות וחלונות חדרי השינה (למעט הממ"ד), מערכת לטיפול באבנית המסייעת לפעולה יעילה יותר של הדוד, המדיח ומכונת הכביסה ועוד.

המחירים בהתאם: דירת ארבעה חדרים, 96 מ"ר נמכרה עבור 1.92 מיליון שקל, ויחידה של חמישה חדרים ששטחה 120 מ"ר, השיגה מחיר של 2.7 מיליון שקל.