זריף

מי לא אוהב את החיים הטובים ואת הרגעים הבלתי נשכחים כמו טיול משפחתי לחו"ל, חופשה רומנטית, קרוז או מסע מאתגר. כמעט כולנו מוכנים לשלם כל הון שבעולם כדי להיות בריאים, להרגיש טוב ולאפשר לעצמנו ליהנות מרגעים קטנים או גדולים.

אבל מה קורה כשפורצת מחלה או כשמתמודדים עם כאבים הגורמים לסבל נוראי? חלקנו פונים לרופאים מומחים והופכים עולמות כדי למצוא תרופה שתרגיע את הכאב וחלקנו פונים למטפלים ומנסים את מזלנו.

אורן זריף, מטפל הידוע בשיטת הפסיכוקינזיס, שיטה המבוססת על כוחות ריפוי עצמיים ועל כוחות תת המודע. כלפי חוץ הוא נחשב לדמות צבעונית שלעיתים מעוררת אנטגוניזם בגלל הופעותיו הססגוניות בטלוויזיה ובתקשורת אבל בחיים האמיתיים זריף הוא אדם שונה מכל מה שדמיינתם. אדם שקול וחכם עם כוח רצון בלתי פוסק לעזור לאנשים ולעשות שימוש חכם במתנת האל שקיבל.

לפעמים הפתרון ממש מתחת לאף

אתם בטח מכירים את התחושה שאתם מחפשים משהו בלי הפסקה והופכים עולמות ובסופו של דבר מצליחים למצוא את מה שחיפשתם ממש מתחת לאף. זו בדיוק היתה ההרגשה של אברהם שחיפש בריאות והחלמה כמעט בכל פינה בעולם והלך מרופא לרופא, עד שהתברר לו כי במרחק מספר קילומטרים ממנו נמצאת הקלינקה של אורן זריף.

הגוש בשד נעלם

במשך חמש שנים חיה בפחד בטי תושבת מרכז הארץ עקב ממצאים ממוגרפיים של גוש בשד. בחודש ספטמבר האחרון היא בחרה לקבל ייעוץ מאורן זריף בתקווה שיעזור לה. "אחרי הטיפולים אצל אורן זריף ניגשתי לעשות בדיקת אולטרסאונד והלכתי גם לרופא כירורג מנתח. הרופאים נדהמו מהבדיקות ואמרו לי שאין שום גוש בחזה! גם הם הופתעו, ואמרו לי רק לחזור לביקורת כעבור חצי שנה. אורן פשוט עשה נס. הוא באמת יכול לעשות הכל!".

גם הרופאים ממליצים

ד"ר טורצ'אק, אורטופד הגיע עם נכדתו שסבלה מבעיה קשה וסיפר כי אורן חילץ את האנרגיה השלילית ממנה והכניס במקומה את האנרגיה החיובית.  "קשה להאמין שיש אדם כזה עם אנרגיה כל כך חזקה".

ד"ר א וולך, רופאה בקופת חולים כללית סבלה מבעיה בעמוד השדרה שהקרינה לרגל ומפריצות דיסק. לאחר שלקחה תרופות רבות ועשתה פיזיותרפיה, היא מספרת "כלום לא עזר, כשהגעתי לאורן זריף והכאבים חלפו כמעט לחלוטין".

ד"ר קרמר, נוירולוגית הגיעה לאורן זריף מאחר ובתה סובלת מטרשת נפוצה. "כנגד כל הסיכויים הוא עזר לה, מצבה מאד השתפר".

זריף. מטפל כנגד כל הסיכויים

ד"ר חביבה וד"ר איבן ו': "נפעמנו מהיכולת של אורן וממעשיו. התרשמנו מההצלחות. ממליצים בחום".

ד"ר רייכנשטיין, רופא מרדים: "היכולות של אורן זריף מדהימות. מאד התרשמתי. תוך טיפול אחד בלבד הגעתי למצב אחר לחלוטין".

ד"ר ארקין, רופא ילדים היה אמור לקבל זריקה אפידורלית או לעבור ניתוח אבל אחרי שני טיפולים אצל זריף הוא מספר כי הוא מרגיש שיפור והולך ללא כאבים.

גם רופאים מפריז הגיעו עד לאורן זריף. ד"ר בן דנון, אונקולוג מעיר האורות סיפר כי במשך 35 שנה סבל מחוסר שינה וישן בקושי שלוש שעות בלילה. "בזכות אורן זריף אני מצליח לישון טוב", אמר.

מידי יום, כך מספרים בקליניקה של אורן זריף, מתרחשים עשרות סיפורי הצלחה בדומה לבטי, ד"ר קרמר וד"ר בן דנון. אם גם אתם סובלים מבעיה שעדיין לא הצלחתם לפתור אותה קבעו לכם פגישה. ייתכן כי היא תציל את חייכם או את חיי היקרים לכם.

לאתר של אורן זריף – לחצו כאן