עיר הבירה של ישראל ממשיכה ומתפתחת, בעקבות תנופת בנייה עצומה. כמות הדירות שעולה מדי שנה מובילה מגמה נוספת – מעבר דירה תכוף בתוך העיר ומערים אחרות לירושלים. לאחרונה, אנו עדים לאחוזי הגירה חיובית מערים אחרות, זאת בזכות מגוון סיבות: אזור ההייטק המתפתח, המוסדות האקדמיים הרבים בעיר וכמובן, האווירה המיוחדת של העיר הקדושה בעלת האוויר הצלול כיין. אפילו הנשיא טראמפ בארה"ב לא יכל להתעלם מחשיבותה וככל שהעיר הופכת לאטרקטיבית יותר – כך גם מספר ההובלות שיהיו בה באביב והקיץ הקרוב יעלה.

איך תעברו דירה בקלות?

אם גם אתם נמנים על אחת מאלפי המשפחות שיעברו דירה השנה, יש שירות אחד שכדאי לכם להכיר. אתר אינטרנט ידידותי ואינטרקטיבי, קל להתמצאות, המאפשר ליצור מכרז ולקבל הצעות אטרקטיביות ממגוון חברות ההובלה הפועלות בירושלים וסביבותיה. אתר GetMoving, שהוקם מתוך חזון של שלושה יזמי אינטרנט מהמרכז, בעלי היכרות מעמיקה בתחום ההובלות, שהחליטות להקל על משפחות המעוניינות למצוא חברת הובלה טובה ואמינה, במחיר משתלם.

גט מובינג לוגו-

איך האתר מוצא את מבוקשכם?

דמיינו שהייתם יכולים להקליד פעם אחת את נתוני ההובלה שלכם, נתונים אלה היו עוברים בקליק אחד למגוון חברות הובלה באזור ירושלים שהיו חוזרות אליכם תוך זמן קצר עם הצעת מחיר. שירות זה קיים כיום, ומאפשר לכם ליצור מכרז הובלות ללא תשלום. לפתיחת מכרז הובלות בירושלים ללא עלות כנסו לאתר וגלו עד כמה תהליך ההובלה נהיה פשוט.

באתר זה אתם מזינים את שמכם ואת מספר הטלפון (פרטים שאינם מגיעים ישירות לחברות המשתתפות במכרז עד שבחרתם לעבוד עם אחת מהן, וחתמתם על הזמנה מסודרת), מוסיפים את הכתובות של נקודת המוצא והיעד ואת הריהוט וכמות הציוד שיעבור עמכם - ומקבלים את הצעות המחיר במהירות. לאחר שראיתם את חוות הדעת על כל חברה שנכתבו על ידי לקוחות אמיתיים (ולא על ידי כותבים מקצועיים בתשלום...) תוכלו למצוא את הפרטנר המתאים למעבר הדירה שלכם.

לא רק הובלות

חשוב לציין כי אתר  GetMoving מציע מלבד ההובלה גם שפע של שירותים נלווים נוספים, כמו אריזת הציוד הקיים, ארגזים וציוד אריזה למכירה, שירותי אחסון (למי שעוד לא עובר לדירה החדשה), ניקיון הדירה לאחר ההובלה ועוד אפשרויות. אינכם חייבים להזמין שירותים אלה, אך לעתים תוכלו לחסוך זמן יקר ביום החשוב והמעט מלחיץ שבו אתם עוברים דירה.

חוויית משתמש מושלמת

האתר נבנה תוך התחשבות בחוויית המשתמש, ומתאים גם למי שקצת חושש מטכנולוגיות חדשות. למעשה, קל יותר לפתוח מכרז הובלות באתר מאשר לחפש חברה אחר חברה באינטרנט ולנסות להשוות בין המחירים השונים שקבלתם טלפונית. המחירים כולם מרוכזים במקוםם אחד, אך חברות ההובלה אינן יכולות ליצור עמכם קשר ולנסות לבצע טכניקות מכירה כאלה או אחרות.

לסיכום, לפני שאתם מתכננים את המעבר הבא, זכרו את השם GetMoving (שמשמעו בלועזית – "תתחיל לזוז"). האתר מתאים לעוברי דירה מכל הארץ, וכולל מגוון רחב של חברות המובילות בירושלים ובסביבתה, לרבות מעבר לערים אחרות.