17 קומות. מלון אינטרקונטיננטל ירושלים. הדמיה: האדריכלים יהודה פייגין וארתור ספקטור

קבוצת המלונות InterContinental Hotels Group חתמה לאחרונה על חוזה לפתיחת מלון אינטרקונטיננטל ירושלים. עלותו מוערכת בכ- 130 מיליון דלר ויכלול 229 חדרים. המלון צפוי לפתוח את שעריו באפריל 2020.

כך ייראה חדר במלון. צילום: יח"צ

כך ייראה הספא. צילום: יח"צ

בית המלון החדש ממוקם במתחם סולל בונה, במרכז ירושלים רחוב קינג ג'ורג', בסמוך לבית הכנסת הגדול. בית המלון יתנשא על פני 17 קומות יהיו בו טרקלין, בר ושתי מסעדות.

כמו כן, המלון יכלול סוויטה נשיאותית המשתרעת על פני 130 מ"ר ומגוון סוויטות נוספות. אזור נרחב לכנסים וועידות אשר יכלול אולם אירועים גדול וחדר אוכל. בריכת שחייה מקורה מחוממת, ספא וחדר כושר.

כך ייראה לובי אינטרקונטיננטל ירושלים. צילום: יח"צ

המלון תוכנן כחלק ממיזם משותף של האדריכלים יהודה פייגין וארתור ספקטור ויתאפיין בסגנון היוקרה המאופקת של המותג. חלל הפנים של המלון עוצב על ידי Wilson Associates .

בזאת מצטרף אינטרקונטיננטל ירושלים לקראון פלאזה ירושלים ויהיה בית המלון השני של IHG בירושלים, ומלון אינטרקונטיננטל השני בארץ אחרי אינטרקונטיננטל דיויד תל אביב.

פרגוס סטוארט, סגן נשיא חטיבת מלונות יוקרה באירופה של קבוצת IHG, אמר: "אנו שמחים ונרגשים לפתוח מלון אינטרקונטיננטל שני בישראל עם חברת מגדלי היכל שלמה".