הפועל ירושלים. צילום: אוהד צויגנברג

המצב בקבוצת הכדורגל של הפועל ירושלים ממשיך להיות לא פשוט. אחרי המשחק מול כאוכב החליט המאמן מורדי ואקנין להתפטר. הפועל הובסה 4:1, אבל ואקנין החליט לעזוב כבר מספר ימים קודם לכן.

"לא שילמו לי משכורת, לא משלמים לשחקנים, לא ראינו את האור בקצה המנהרה", אומר ואקנין. "גבי פרץ עזב כי הבטיחו לו הבטחות ולא קיימו. נתתי להם זמן, העברתי את המשחק אבל כשדברים לא משתנים חבל על הזמן. ויתרתי על המון דברים, אבל אין שכר לשחקנים שמרוויחים גרושים, מגרש אימונים, שכר למאמן, כל הדברים הבסיסיים שבלעדיהם אי אפשר.

"הגענו למצב שלא יודעים מתי ואיפה האימון ואם יש או אין ציוד. חיים על האוויר, ואני לא מוכן להיות חלק מזה, למרות שעשינו 14 נקודות מ־33 שזו הפתעה עצומה. כמה אני יכול להילחם? למחלקת הנוער יש מגרש ולבוגרים אין מגרש, ולא יכולים לעלות על קרית יובל כי מחלקת הנוער לא מסכימה. נראה לך שמחלקת הנוער מנהלת את הבוגרים".

ביום רביעי התקיים בקרית יובל הפנינג מרשים של מחלקת הנוער בהשתתפות עשרות ילדי המחלקה ובסך הכול 250 ילדים וראש העירייה הנכנס משה ליאון, יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ, כולל טקס לשחקני עבר שכיבדו את האירוע והדליקו נרות.

במסגרת ההפנינג היו תחנות ומשחקים לילדים, הגרלות, פרסים וקבוצת כדורגל מקרית מלאכי שהתארחה במקום. גולדברג: "מחלקת הנוער החדשה של הפועל ירושלים קמה לתחייה ואיתה תקום לתחייה גם הקבוצה הבוגרת". על דבריו של ואקנין, אמר גולדברג: "מורדי לא השקיע כסף על המגרש. אנחנו לא נותנים לאף אחד להתאמן במגרש עד שלא נשפץ אותו לצורך אימונים".

גולדברג אמור לערוב לשכרו של אופיר עזו, שימונה למאמן הבוגרים.