אוהדי בית"ר. צילום: ראובן שוורץ

האם נמצא פתרון לכמות הדלילה של קהל במשחקיה של בית"ר? הקבוצה, יחד עם עיריית ירושלים פרסמה היום (ד') שורה של צעדים בניסיון לפתור את הבעיה ואולי למשוך יותר אוהדים לאצטדיון טדי.

כצעד ראשון החליטו בית"ר והעירייה להקצות כרטיסים בחינם לאלפי תלמידים ירושלמים בגילאי העל יסודי (ז'-י"ב). מדובר, כמובן, בכרטיסים למשחקי בית בלבד והם יחולקו במסגרת בתי ספר דרך מינהל חינוך בעירייה ודרך גורמי הרווחה.

כדי לפתור בעיה מהותית נוספת – החנייה וההגעה למגרש, הוחלט על הוספת חניות. מדובר על כ-4,000 חניות שיועמדו בסביבת טדי לרשות האוהדים, כאשר 1,000 מתוכן יהיו בחניון גן החיות התנכ"י, כשמשם יועברו האוהדים בשאטלים (בשיטת מתמלא וסע) לאצטדיון.

בנוסף, החניונים שיועמדו לקהל במרחק הליכה מהאצטדיון הם חניון הגן הטכנולוגי במלחה (שיהיה פתוח בחינם בימים בהם יתקיימו משחקים בטדי), חניון היציע המערבי, חניון היציע המזרחי, חניון אגד, חניון הרכבת וחניון קניון מלחה. החניונים יהיו פתוחים על בסיס מקום פנוי.

"הגעתם של התלמידים הירושלמים למגרשים תעודד את הקבוצה ותעזור לה להגיע להישגים נוספים", אמר ראש העירייה משה ליאון, כשבעלי בית"ר משה חוגג הוסיף: "אנחנו ממשיכים בניסיונות שלנו להקל על האוהדים על מנת שהדרך לטדי תהיה נוחה יותר ופשוטה יותר".