אוחנה. סימנו אותו. צילום: עוז מועלם

היי דרומה: לפני שנה בדק אלי אוחנה בשיחה אגבית עם אלונה ברקת עבור איזה סכום תהיה מוכנה לשחרר את מיכאל אוחנה. ברקת בכלל לא הגזימה... ובלי למצמץ נקבה בתג מחיר של, שימו לב, ארבעה (4!!!) מיליוני יורו. אוחנה אפילו לא הגיב. מישהו בבית"ר אמר אז בציניות שכנראה ברקת חשבה שאוחנה התכוון לרכוש ממנה כמה נכסי נדל"ן שברשותה.

מיכאל אוחנה, תושב קרית יובל ותוצר של מחלקת הנוער של בית"ר שאביו פדה ממנה את כרטיס השחקן שלו כשהחלוץ היה בן 15, מאוד מעניין את אלי אוחנה, יוסי בניון ומשה חוגג. העובדה שהוא אחרי פציעה קשה בברך נלקחת בחשבון, אבל בבית"ר בדקו (ויבדקו יותר לעומק כשזה יהיה רלוונטי) ומצאו שהילד כשיר. מצד אחד, ברקת מאוד בונה עליו לעונה הבאה. מצד שני, העובדה שאוחנה וברק בכר לא יכולים לחיות ביחד אמורה לקצר תהליכים עבור בית"ר, בייחוד לנוכח העובדה שבאר שבע אולי תבחר לשלוח את אוחנה שלה למקום אחר לעונת התחשלות וחזרה לעניינים.

מיכאל אוחנה. צילום: עוז מועלם

דן ביטון. צילום: עוז מועלם

הדם הרע בין מיכאל אוחנה לסוכנו דודו דהאן, שנתבע על ידי השחקן בימים אלה בבוררות, רק מקרב את סוף דרכו של החלוץ בבאר שבע, שכן דהאן הוא גם הסוכן של בכר המאמן, ומכל הסלט הזה עדיף לכולם לבצע הפרדת כוחות. השאלה הגדולה היא אם ברקת תרצה לסחוט מחוגג את המקסימום או תסכים לעשות לו מערוף, נוכח היחסים הקרובים ביניהם, ותבחר לשלוח את החלוץ לעונת שיקום בבית"ר, או לחלופין לדרוש סכום מתקבל על הדעת. אם תהיתם, משפחת אוחנה תשמח לחזור לירושלים ולבית וגן, אף שגם מכבי חיפה מחזרת אחריהם במרץ.

עוד שם שמעניין את בית"ר וחוגג סימן עוד בשלהי העונה שעברה הוא קשר מ.ס אשדוד דן ביטון. העניין הוא שג'קי בן זקן, שמחזיק בכרטיס השחקן של ביטון, כבר הוציא מחוגג מיליון יורו על גדי קינדה, ועם התיאבון המוגבר הזה הוא מספר שהוא מסוגל לקבל על ביטון תג מחיר הזוי של שני מיליון יורו