"עם מחירים כאלה אין פלא שהאצטדיון יהיה ריק". צילום: אוהד צויגנברג

קצת פחות מחודש לפני שאתלטיקו מדריד תגיע ארצה למשחק מול בית"ר ירושלים – וכבר עכשיו ניתן לשמוע את המרמור מצד לא מעט אוהדים. הסיבה: מחירי הכרטיסים.

ב-21 במאי תעלה על כר הדשא בטדי אחת הקבוצות הגדולות כיום באירופה, אתלטיקו מדריד, למשחק ידידות מול בית"ר ירושלים. ההודעה על הגעתם של הקולצ'נרוס לירושלים התקבלה בשמחה רבה בקרב לא מעט אוהדים, אך לצידה נשמעו גם קולות אחרים, כאלה שכעסו על מחירי הכרטיסים.

בעוד שבימים הקרובים תיערך מכירת כרטיסים בהנחה למחזיקי כרטיס בית"ריסט, כל מי שינסה לרכוש כרטיסים החל מיום שלישי הקרוב ייאלץ לוותר על סכום לא מבוטל של כסף – 180 שקלים ליציעים המזרחי והמערבי ו-132 שקלים לצפוני. מי שירצה לראות את המשחק מתאי הכסף או הזהב יוותר על לא פחות מ-330 ו-660 שקלים בהתאמה. נוער, חיילים וילדים ישלמו 55 שקלים בלבד.

טל בן חיים מאוכזב. צילום: עוז מועלם

למרות ההנחה המשמעותית למי שמחזיק בכרטיס בית"ריסט (165 שקלים למערבי ומזרחי ו-110 לצפוני), לא מעט גולשים הביעו מחאה על המחירים הגבוהים לטענתם. "עם מחירים כאלה אין פלא שהאצטדיון יהיה ריק", כתב אחד מהם באחד הפוסטים הנוגעים למכירת הכרטיסים. "לדרוש על זה 180 שקל?! טדי יהיה ריק", כתב אחר.

אוהד אחר כבר היה חריף יותר: "בושה וחרפה. כולה אתלטיקו ואחרי העונה הכוכבים לא יבואו. בקיצור – עבודה בעיניים", כשאחר מוסיף: "גם אם זה היה משחק במסגרת אירופית רשמית היה צריך לגבות 80 שקל לכל היותר".

מנגד היו כאלה שדווקא הצדיקו את המחירים. "מדובר באירוע בידור שמופק לצורך רווח כלכלי למפיק. זה עניין של ביקוש והיצע. אם האירוע אטרקטיבי מספיק – יקנו כרטיסים".