שלושת האחים. צילום: ירושלים 360

הרבה מועדוני ספורט זוכות לכינויי "קבוצה שהיא כמו משפחה", אך מה קורה כשהקבוצה היא באמת משפחה? הכירו את משפחת מושכל שלא פחות משלושה מבניה משחקים בבית"ר ירושלים בכדורסל.

עבור ביני (30) ואיסי (25) מושכל לשחק יחד זה לא דבר חדש. כבר שלוש שנים שהם משתפים פעולה במדי בית"ר. אלא שהשנה הצטרף אליהם האח האמצעי, שמואל (28), ויחד הם משלימים הרכב סופר משפחתי שלא פעם משתף פעולה על הפרקט.

"עבורנו זה חלום ילדות שלקח לו 20 שנה להתגשם", אומרים האחים. ומה אומרים ההורים? "מלא נחת מהילדים, כיף לראות אותם משחקים ביחד".

בינתיים האחים מושכל ובית"ר פתחו את העונה בליגה ב' בצורה טובה עם שני ניצחונות, אחד בליגה והשני בגביע. הסגל מורכב ברובו משחקנים שהעלו את הקבוצה ליגה לפני שנתיים, בראשות הקפטן רותם שמואלי. בנוסף נותנים במועדון במה לשחקני קבוצת הנוער לשחק דקות משמעותיות בקבוצה הבוגרת. "בנינו סגל שירוץ בצמרת ואנחנו מקווים לעלות ליגה פעם נוספת בסוף העונה", אומרים שם.

ועוד קצת בענייני משפחה: זוג אחים נוסף במועדון הם האחים למשפחת קמיניץ, כשהאח הגדול דן הוא הגבוה המרכזי של הקבוצה הבוגרת, בעוד אחיו הקטן רותם משחק בקבוצת הנוער.

אגב, השנה פתח המועדון שתי קבוצות נוער, כששחקני הקבוצות מתאמנים באופן סדיר ומשחקים עם קבוצת הבוגרים וקבוצת הנערים מתאמנת ומשחקת יחד הנוער. בנוסף, במועדון יש בית ספר לכדורסל, עם מאות ילדים בכל רחבי העיר המתאמנים במחיר נגיש של 70 שקלים לחודש.