עלי מוחמד וחוגג. צילום: עוז מועלם

עונת הכדורגל עוד לא התחילה ובית"ר ירושלים כבר מזכירה לנו שאצלה אין רגע דל: היום (ד') נערך בבית וגן אימון פתיחת העונה שהסתיים בקללות של קומץ אוהדים נגד עלי מוחמד ועזיבת הבעלים משה חוגג את המתחם בהפגנתיות.

כמיטב המסורת, אימון פתיחת העונה הוא חגיגה בעיקר של האוהדים. כהרגלם הם הגיעו לבית וגן בהמוניהם ו"פוצצו" את האימון עם שירים, נשיאת השחקנים על הכתפיים וחגיגה גדולה. אלא שלתוך כל זה נכנסו גם קללות כלפיי שחקן הרכש החדש עלי מוחמד, שלא עברו בשתיקה על ידי חוגג. 

במהלך האימון נעצרו ארבעה חשודים בעבירות: קריאות גזעניות, הפעלת רימון עשן הפרת הסדר הציבורי והפעלת רחפן ללא היתר. כלל החשודים הועברו להמשך חקירה בתחנת המשטרה.

כזכור, הבאתו של השחקן גררה ביקורת מצד לא מעט אוהדים, שלא אהבו את העובדה שבקבוצתם ישחק שחקן העונה לשם 'מוחמד'. חלקם אף הציעו להמציא לו כינויי אחר, כך שביציעי טדי לא ייאמר שמו של מוחמד. הצעות אלה זכו לביקורת קשה מצד הקבוצה ומצד אוהדים רבים אחרים. 

גם היום הצליח מוחמד למשוך אליו תשומת לב וחלק מהאוהדים החליטו לקלל אותו. בתגובה החליט הבעלים חוגג לעזוב את מתחם האימונים בזעם. לטענת גורמים בקבוצה הוא כעת שוקל את המשך דרכו. 

בהכנת הכתבה השתתפה ענת יורובסקי