יוסי בניון. צילום: עוז מועלם

יוסי בניון שוב בבית"ר ירושלים. השחקן והמועדון הצהוב-שחור הגיעו היום (ג') לסיכום על חזרתו של השחקן לקבוצה והוא חתם על חוזה עד לתום העונה הנוכחית. בסיומה יחבור לצוות המקצועי של המועדון לפיתוח מחלקת הנוער וטיפוח שחקנים צעירים

"אנו רואים בשילובו של יוסי כחלק אינטגרלי מהמועדון צעד חשוב כחלק מבניית אסטרטגיה מקצועית עם אופק לטווח הרחוק, כבכל המועדונים הגדולים בעולם בהם שחקנים בעלי עבר מפואר לוקחים חלק בעשייה המקצועית", נמסר מבית"ר.

גם הבעלים משה חוגג היה מרוצה מההחתמה. "כבוד גדול עבורי ועבור המועדון לסגור מעגל ולהשלים את חזרתו של יוסי לבית"ר", הוא אמר. "הצהרתי עם הגעתי כי אני רואה בבית"ר מקום דרכו אפשר לעשות שינוי חברתי, והגעתו של יוסי בניון לבית"ר עם השתלבותו העתידית בצוות המקצועי היא חלק משינוי תפיסתי גם בכל הנוגע לתרבות הספורט במדינה".

המאמן ניר קלינגר סיפר כי נתן מיד אור ירוק להחתמה. "הוא יכול בהחלט לתרום מבחינה מקצועית", מסר. "במקביל ביקשתי שתוכניות הרכש לא תפגענה. אני שמח שהדברים סוכמו ויוסי מצטרף אלינו".

ומה לגבי בניון עצמו? "אני שמח ונרגש מאוד לחזור למועדון בית"ר ירושלים ולסיים את הקריירה במקום המיוחד הזה. כולי ציפייה למפגש עם האוהדים, לאווירה של טדי ולאתגר הגדול שאליו אני מגיע דרוך ומחויב. אני מודה למשה חוגג, לצוות המקצועי ולהנהלה על האמון ועל הרצון הגדול לעבוד ביחד גם בשנים הבאות ובעבודה משותפת להוביל את המועדון להצלחה".