צילום: אגודת סטודנטים מכללת עזריאלי

שמחה כפולה: נבחרת הכדורסל של עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים זכתה במקום הראשון ובאליפות ליגת המוסדות להשכלה גבוהה בירושלים. זוהי הפעם השנייה ברציפות שהקבוצה זוכה בתואר המכובד.

משחק הגמר התקיים אמש (ג') באצטדיון מלחה נבחרת עזריאלי גברה על נבחרת מכללת קרית אונו - 58:54. השחקן יובל אלסטר זכה בתואר ה MVP של המשחק.

סיבה נוספת לשמחת מכללת עזריאלי היתה ניצחונה של הקבוצה השנייה של המכללה, עזריאלי ב' שניצחה את קבוצת הכדורסל של האוניברסיטה העברית בתוצאה: 36:26, וזכתה בגביע של הפלייאוף התחתון.

מנכ"ל מכללת עזריאלי להנדסה ד"ר רפי אבירם ברך את שחקני שתי הקבוצות על הניצחונות וההישג המרשים והוסיף כי המכללה כולה לרבות הסגל האקדמי, המנהלי והסטודנטים גאים בשחקנים שהציגו לאורך כל העונה רמת כדורסל גבוהה תוך פירגון הדדי בין כל השחקנים. וכן שיבח את אגודת הסטודנטים של המכללה.

שחקני קבוצת עזריאלי א':
רביד פורמן, אליאור יעקב, אלירן סרור, ירדן ששון מועלם, עידו זקן, איגור חולדנקו, מתניה יילניק, בן שלו, אייל צרפתי, יובל אלסטר

שחקני קבוצת עזריאלי ב':
אמיר חקקיאן, יונתן זמיר, חליל מונייר, דור יורן, רפאל הוארטה, האני ג'אמל, טל וינברג, סמי אור ירמיהו, עדיאל ראובן, יונתן עוז, עומר ברקת, יונתן גל.