גדי קינדה ואנתוני אנאן. צילום: פייסבוק בית"ר ירושלים

"ספינת המרמרה", כך כינה גורם בבית"ר את חדר ההלבשה בבית וגן, בגלל המרמור הרב ששורר בבית"ר בעקבות ההחתמה של גדי קינדה ואנתוני ענאן. "כנראה שלא למדו כלום מהטעויות בקיץ אם ממשיכים להנחית כאן רכש שסתם יוצר פקק מיותר בחדר ההלבשה. מי בדיוק ישחק כשלמאמן יש 12 שחקני קישור, מי צריך כמות כזו של שחקנים באותו תפקיד, ואין לנו גם ספק שהמאמן יעדיף רכש על פני שחקנים קיימים כדי להצדיק את עצמו בפני בעל הבית".

על זה אומרים בהנהלת בית"ר: "עד כה השחקנים האלה לא הביאו את הקבוצה לבאר וכשבעל הבית חושב איך לשפר ולהשקיע חלק מהם מעדיף להתבכיין במקום להוכיח אחרת על המגרש".

בבית"ר זועמים על השחקנים כי עד להגעתו של חוגג תמיד חיפש בעל הבית הקודם אלי טביב איך לצמצם ולבצע דיאטות כדי לחסוך בעלויות, ולמכור לכל המרבה במחיר שחקנים שהשתבחו. עכשיו כשיש כאן בוס שגם אם אינו חף מטעויות פותח את הכיס ואת הלב, עדיף להסתכל על האינטרס של המועדון מאשר על אינטרסים אישיים של שחקנים שמתלוננים שדורכים להם על האצבעות. יתרה מכך, יש לא מעט שחקנים שיכלו במהלך השבוע ללכת למקום אחר אבל העדיפו לשמור על החוזה ותנאי הנוחות בבית"ר.     

בבית וגן זעמו השבוע לא רק על השחקנים אלא גם על הבקרה התקציבית והתאחדות שדורשת כופר של 15 אלף שקל בגלל שאיחרו בהצגת האסמכתאות לבקרה בהפקדת החוזים של אנז'י פלומיין ויוסי בניון. "ההחלטה לא להעמיד לדין מובנת ומתבקשת. עניין הכופר נראה לנו תמוה בלשון המעטה. בתקווה לבקרה תקציבית חדשה בעונה הבאה". מי שהיה קצת יותר בוטה, הם גורמים בהנהלה שאמרו: "מי בהתאחדות החליט להתעלל בחוגג, כי יש לו משהו נגד האיש או נגד מועדון הכדורגל של בית"ר ואנחנו לא נישאר פאסיבים עם התנהגות כזו".