בוזגלו. צילום: אורן אהרוני

יעקב בוזגלו היה בטוח שעד סוף חודש מרץ בית"ר תשב איתו לגבי המשך דרכו של מאור במועדון. מרץ מאחורינו, בוזגלו אמר השבוע שהודיעו לו שבקרוב ייפגשו איתו, אבל יש יותר מדי רמזים עבים בנוגע לעובדה שבית"ר לא מעוניינת בילד שלו אפילו אם הוא ענק, ואם בסופו של יום מספר 11 יישאר בבית"ר זה יהיה בסכומי כסף הרבה יותר קטנים מכפי שהורגל להרוויח בעונה האחרונה, 230 אלף דולר פלוס עם עלויות של דירה ורכב שמגיעות לסכומים של כ־19 אלף שקל בחודש. 

אבא בוזגלו לא פראייר. הוא רואה צעד אחד קדימה ומבין שבית"ר לא ממש נלהבת להאריך את הקדנציה של הבן שלו בבית וגן. הוא חושב שזה לגיטימי וזכותו של חוגג להיפרד אחרי עונה אחת. הוא גם לא שוכח שבית"ר נתנה לבנו את הצ'אנס להשתקם ולחזור לעניינים. מצד שני, הרמיזות בתקשורת על כך שבבית וגן לא מעוניינים בבוזגלו, ואם כן, אז כאמור בכסף קטן, מרגיזות אותו.

יעקב בוזגלו. צילום: יובל חן

"אני לא מבין למה אני צריך לקרוא בתקשורת שמאור לא ימשיך או שבית"ר תציע לו איקס כסף. בואו, שבו, תגידו את מה שיש לכם, ואם צריך ניפרד כידידים ונגיד תודה ונמשיך הלאה. מאור בוזגלו, ואת זה כל עם ישראל מבין, יש רק אחד, לא שניים. אנחנו לא דואגים, כמו שלא דאגנו בעבר כשקבוצות אחרות ואנחנו לא הגענו לעמק השווה וזה נגמר בפרידה. תאמין לי שמאור לא יישאר מובטל. וכן, אנחנו בודקים אופציות אחרות, כי התפקיד שלי עם כל הכבוד הוא לדאוג לאינטרסים של מאור". 

בבית"ר לא ממש מבינים למה הנושא הזה בכלל על סדר היום. "מאור ילד מדהים ויש לנו רק מילים טובות להגיד עליו, אבל מקצועית הוא לא סיפק את הסחורה והוא לא דומה למה שציפינו לקבל ממנו. יש בסוף היום את החשבון של מה אתה מקבל מבנאדם מבחינת התוצרת ביחס למה שאתה משלם לו, ואצל מאור המרחק עצום בין העלות לבין התועלת".

בבית"ר טוענים שהם רואים סיכוי קלוש שבוזגלו יישאר כאן, והם בטוחים שלמספר 11 אין הצעות אטרקטיביות, מהטעם הפשוט: אף מועדון גדול - מכבי תל אביב, באר שבע, מכבי חיפה והפועל תל אביב - לא חפץ בשירותיו. הקבוצות היותר קטנות לא ישלמו את סכומי הכסף שמאור התרגל להרוויח. אם כבר, צריך להתחיל להסתובב בקבוצות מהדרג השני (בני יהודה, נתניה), או השלישי (מכבי פתח תקווה, רעננה).