רז. היא תנווט | צילום: אלינור סמואל

עם סיום העונה הנוכחית, שננעלה בסוף השבוע האחרון, ולאחר שבחנו בשבועות האחרונים מועמדים רבים לתפקיד, החליטו חברי הוועד המנהל למנות את אורית רז למנכ"ל בית"ר נורדיה.

מינוייה של רז הוא יריית הפתיחה הרשמית בהכנות של בית"ר נורדיה לקראת עונת המשחקים 2019/2020 והוא חלק מתהליך השדרוג המשמעותי שתעבור הקבוצה בקיץ הנוכחי לקראת העונה הבאה, במטרה להעמיד קבוצה חזקה ואיכותית שתתמודד על העלייה לליגה הלאומית.

רז, בת 44 ונשואה+2, היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים ותואר שני במשפטים. היא כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים בספורט הישראלי ביניהם כמנכ"לית איגוד השופטים וכראש אגף הנוער בהתאחדות לכדורגל.

במסגרת תפקידה החדש תהיה רז אחראית על כל הפעילות של מועדון הכדורגל בית"ר נורדיה ירושלים, מבית הספר לכדורגל, דרך קבוצות הילדים ומחלקות הנוער ועד הקבוצה הבוגרת

"אני שמחה לחזור לכדורגל הישראלי ושמחה עוד יותר להצטרף לבית"ר נורדיה. אני רואה בתפקיד זה שליחות גדולה וזכות גדולה לנהל מועדון כדורגל מיוחד ששואף למצוינות והישגיות לצד הקניית ערכים של שוויון וסובלנות וקהילה. עבורי החיבור לבית"ר נורדיה הוא טבעי לחלוטין, ואני מודה לחברי הוועד המנהל על הבחירה ומקווה שנצעיד את המועדון יחד קדימה", אמרה רז השבוע.     

מומי דהן, חבר הוועד המנהל של בית"ר נורדיה ירושלים: "אנו מברכים על מינוייה של אורית רז למנכ"לית המועדון ושמחים על הצטרפותה למשפחת בית"ר נורדיה ירושלים. אנו רואים במינוייה של אורית צעד חשוב בניהול קבוצת האוהדים וצעד משמעותי למועדון ולערכיו. התחלנו רשמית בהכנות לעונה הבאה כבר עכשיו מתוך כוונה ברורה להיות בעונה הבאה גורם דומיננטי בצמרת הליגה ולהתמודד על העלייה

מצפה לנו דרך ארוכה ומאתגרת, אבל נעשה הכול כדי לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו. אנו שמחים על הבחירה באורית ומאחלים לה המון הצלחה".