הנעליים של שלומית מלכה. צילום: דן שושני

כולם זוכרים את השיא האישי שלהם בריצה, אך האם הם גם זוכרים מה הם לבשו כשהם השיגו אותו? תערוכה חדשה ומיוחדת תוצג בקרוב בהפנינג הספורט המסורתי של מרתון ירושלים, שיוזנק ביום שישי הבא.

למעלה מ-40 אלף רצים אמורים לקחת חלק במרוץ הגדול של ירושלים, שיוזנק ב-15 במרץ. אלא שעוד לפניו אמור להתקיים הפנינג ספורט גדול במרכז הקונגרסים הבינלאומי בנייני האומה בירושלים. האירוע יתקיים בין ה-12 ל-14 במרץ, בימים שלישי עד חמישי בין השעות 15:00-21:00.

הפנינג הספורט 2019 יציע מתחם ספורט מרהיב וגדול שיתפרס על פני  2,000 מ"ר ובו עשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט, אשר יציגו את מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, טייפינג, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד במחירים אטרקטיביים ובמבצעים ייחודיים.

מתוך התערוכה. צילום: דן שושני

בנוסף יוצגו החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות בראשן חברת סאקוני נותנת החסות הרשמית של מרתון ווינר ירושלים, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב וענק במיוחד. בתערוכה יוצב מתחם מרצ'נדייז מרהיב של כל פריטי הספורט הממותגים של מרתון ווינר ירושלים.  

במתחם תוצג גם התערוכה win yourself - תערוכת השראה מיוחדת למען העמותות המשתתפות במרתון ולמען הרוח האנושית. בתערוכה הייחודית יוצגו  17 פריטים של מובילי דעה, אנשי עסקים וסלבס אותם לבשו כאשר שברו שיא אישי בריצה.

בין המציגים ניתן למצוא את אסתר רוט שחמורוב, אסף גרניט, שלומית מלכה אנה ארונוב, איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר, מאיה וורטהיימר, מיכל אנסקי, ענת הראל, טום אביב, זיו שילון, שגב משה, ביטי דויטש, אירה דולפין, שביט ויזל, מושיק גאלמין, ג'ני צרוואני וליהיא גרינר .

מתחם חלוקת הערכות למשתתפי מרתון ווינר ירושלים יוצב בתוך היריד וזאת בכדי לאפשר למשתתפים גישה נוחה, מהירה ויעילה יותר לחלוקת הערכות.

"הפנינג הספורט של מרתון ירושלים הוא אחד מאירועי הספורט הגדולים המתקיימים בעיר ירושלים. אנו צופים השנה כי מספר המבקרים יגדל ואף ישבור שיא של כל הזמנים", אמר ראש העירייה משה ליאון.

איציק קורנפיין, מנהל אגף הספורט העירוני סיכם: "צפויה לנו חוויה ספורטיבית אמיתית לכל המשפחה".