רוני לוי. צילום: עוז מועלםסאגת מינוי מאמן בית"ר עדיין נמשכת, ולמרות שלכולם ברור שזה יהיה רוני לוי, משה חוגג מתעקש במכוון או שלא לעשות דה־לגיטימציה לאיש שנבחר בידי יוסי בניון ואלי אוחנה. האשליה שלפיה קיימת אפשרות שסלובודן דראפיץ' או יוסי אבוקסיס רלוונטיים וזה הכול שאלה של מחיר לא תופסת בשום מקרה. ראשית, כי ברק אברמוב ואייל סגל לא יסכימו לשחרר אותם תמורת שום סכום שבעולם. שנית, כי בניון ואוחנה קיבלו מנדט להחליט על המאמן, וגם אם חוגג אוהב את זה או לא, הם החליטו שזה יהיה לוי.

"רוני לוי הוא המאמן הבכיר מכולם מבין הפנויים. אני חושב שהוא מאמן מצוין ויוסי יחליט. גם ניר קלינגר בתמונה, ויש עוד שני מאמנים שהם תחת חוזה", אמר חוגג בסיום המשחק מול אתלטיקו.

בניון לא אוהב את ההתבטאויות האלה. הוא אומנם לא מתרעם כי כל זמן שחוגג מדבר אבל נותן לו לבניון להחליט, זה בסדר. הבעיה היא שבניון שומע כל הזמן על הרצון של בית"ר להתחרות במכבי תל אביב וזה לא כל כך מסתדר לו עם ארגז הכלים המוגבל שחוגג אמור לתת לו. וגם לא עם הרצון להנחית כאן זרים שהם חופשיים, כפי שסיפרנו לכם בשבוע שעבר: "נחפש שחקנים חופשיים. אם נתניה יכולה, גם אנחנו יכולים", אמר חוגג בשלישי בערב

לבניון יש כמה שמות לא חופשיים בקנה לאיוש מצבת הזרים של בית"ר. השאלה הגדולה שאף אחד לא שואל את חוגג היא איך בית"ר, שתקציב השחקנים שלה אמור לנוע בין 21 ל־23 מיליוני שקלים מקסימום, מתכוונת לקרוא תיגר על תארים כשבמכבי חיפה תקציב שכר השחקנים עומד על 61 מיליון שקל, בהפועל באר שבע על 56 מיליון שקל ובמכבי תל אביב על כ־70 מיליון שקל?  

 הצורך של בניון ואוחנה לתמרן הביא לכך שהקבוצה ירדה לעת עתה מצירופו של מגן בני יהודה שי קונסטנטין. העובדה שדמי ההשבחה בוועדה למעמד השחקן או לחלופין דרישת הפיצוי של ברק אברמוב עשויה להגיע ל־1.5 מיליון שקל, הביאה את קברניטי בית"ר להקפיא את המשא ומתן. בניון לא מבין למה במציאות שבה לבית"ר יש את קונטה כמגן ואת קלטינס כגיבוי אפשרי צריך לבזבז סכום כל כך גדול על קונסנטנטין כשבית"ר משוועת בדחיפות למגן שמאלי, לקשר אחורי ולחלוץ. ייתכן שהמועדון יחזור לאופציית מגן בני יהודה, אבל זה רק אחרי שעמדות אחרות יאויישו