חוגג. לה פמיליה. צילום: עוז מועלם

הקרב בין לה פמיליה להנהלת בית"ר ירושלים נמשך: הבעלים משה חוגג פרסם אמש (ב') פוסט ארוך ובו גולל את הצד שלו לפרשה. "מעדיף יציע ריק מאשר יציע מלא בשנאה", הוא כתב.

כיממה לאחר שבארגון האוהדים החליטו לפוצץ את שיתוף הפעולה עם המועדון, חוגג הציג את הצד שלו. "בית"ר ירושלים היא כיום נכס שלי ושל משפחתי, שילמתי עליו המון ואני משקיע בו עוד יותר", כתב. "ברגע שקבוצה של אוהדים מחליטה לנהוג בגזענות הם פוגעים מהותית ודרמטית במוניטין של המועדון ועל ידי כך בשווי הנכס, אין לי ברירה אלא להגיב.

"האם איימתי בתביעות? ברור, אני גם לא אפסיק, כל מי שיפגע בבית"ר או ישלם על זה או יתבע וישלם על זה. האם לא כואב לי לקחת כסף מאוהדים שאין להם? בדרך כלל לא, לא תעשו נזק לא תשלמו עליו. מה דרשתי מלה פמיליה? שיודיעו שהם מצטערים על הקריאות נגד עלי מוחמד ושאין להם בעיה עם דת, צבע או גזע. הלוואי והם היו מתעסקים רק בעידוד... זה היה נכס אדיר. חבל".

חוגג המשיך: "גזענות היא מחוץ לחוק מסיבות טובות מאוד, בטח במדינה שנולדה כתוצאה מגזענות אנטישמית של עמים אחרים כלפינו היהודים. האם אני מנסה לחנך אותם לדעות שונות או עקרונות שונים? ממש לא. ברגע שאוהדים חושבים שהם יחליטו מי ישחק ומי לא, חושבים שהם משרד הפנים ומשנים שמות והשיקול שלהם הוא גזעני הם אונסים את המועדון ושאר הקהל להתנהגות גזענית וזה לא מקובל עליי בשום פנים ואופן. נקודה.

"רוצים להיות גזענים? תישארו בבית. בלי לה פמיליה אין יציע? בצער רב אבל בלב שלם אני אומר, מעדיף יציע ריק מלא באהבה מאשר יציע מלא מלא בשנאה".

חוגג חשף גם דברים שקרו לטענתו בקשרים שהחל לפתח עם ארגון האוהדים. "לה פמיליה לקחו אותי לרב לבחירתם, רב גדול יש לומר, הרב הבהיר להם שלא רק שאין שום בעיה עם שחקן מוסלמי אלא שהמוסלמי צריך לקבל עדיפות על פני הנוצרי שכן הנצרות היא עבודה זרה והאיסלם לא. ליהודי מותר לדוגמא להיכנס למסגד אבל לא לכנסייה. הסביר שגזענות מבזה את הדת. יסלח לי הרב הגדול, אצלי העדיפות תהיה רק על בסיס היכולת על המגרש".

הבעלים סיים את הפוסט בתשובה בתשובה לשאלה האם הוא נהנה. "בתקופה האחרונה לא. מצד אחד אני משקיע סכומי עתק במועדון ומעבר לכסף משקיע גם זמן ומחשבה ומהצד השני אני נאלץ לספוג אש מאוהדים שלא רוצים מוחמד או חושבים שהם מאמנים טובים יותר מרוני לוי ומבינים יותר מבניון ואוחנה וכל זה מבלי לעשות מנוי. ובכל זאת - כלום לא ינצח אותנו אם נהיה ביחד".