אוהדי בית"ר. צילום: אוהד צויגנברג

מאז המשחק מול רעננה, שהביא לטדי בקושי חמשת אלפים צופים, בבית"ר תולים את היעדר הקהל במשחקי הבית בעובדה שטדי הפך להיות מקום שבלתי נסבל להגיע אליו ולשהות בו.

חוסר במקומות חניה, דרכי גישה שהופכות את ההגעה לסיוט, מזנונים ושירותים מיושנים, וזה רק קצת הקרחון. מאז שבבית"ר העלו את האיום לעבור לארח את משחקי הבית באצטדיון חלופי עיריית ירושלים כמרקחה. עד כדי כך שביום שני היא כינסה את ראשי בית"ר בכיכר ספרא בניסיון להרגיע את האיומים של חוגג ושות'.

חוגג, יחד עם אלי אוחנה ומוני ברוש, כשמולם ראש העירייה משה ליאון, מנכ"ל העירייה איציק לארי ובכירים נוספים, הציגו במשך יותר משלוש שעות את הבעיות סביב טדי.

הפתרונות המיידים שהציעה העירייה, שייכנסו לתוקפם כבר במשחק הבית בחמישי הקרוב מול בני ריינה בגביע: פתיחת חניון הגן הטכנולוגי הצמוד לטדי, חניה בחצר של הפיס ארנה, מקומות חניה בגן החיות התנכ"י, שממנו ייצאו שאטלים בנתיב לשאטלים בלבד והכשרת מקומות חניה רבים לקראת העונה הבאה. כמו כן ייצאו הסעות מנקודות איסוף שונות.

משה חוגג אמר בסיום הפגישה: "מדובר בתהליך ארוך שבסופו של דבר יביא לשינוי בהגעה לאצטדיון. בית"ר אוהבת את טדי ואין ספק שמדובר בבית חם. לא נשקוט עד שיחד עם העירייה נשנה את חוויית ההגעה לאצטדיון. אני מודה לראש העירייה על הנכונות להקשיב לקול האוהדים, שרוצים להגיע למשחק ולא לסבול בדרך".

אוחנה וחוגג יחד עם מנכ"ל העיירייה איציק לארי וליאון. דרך חדשה? | צילום: באדיבות העירייה

ראש העירייה משה ליאון אמר בסיום הפגישה כי "בית"ר ירושלים היא הקבוצה של כולנו. יחד עם הנהלת הקבוצה נעשה כל שניתן כדי לתת לאוהדים את השירות הטוב ביותר באצטדיון".

אגב, בעוד משה חוגג בעד הבאת רכש והוא גם צפוי לאשר לבניון ושות' שחקן אחד לפחות בחלון ההעברות שנפתח, הבעלים של בית"ר, בגלל האכזבה מההכנסות במשחקי הבית, צפוי להקטין את סכום ההשקעה ברכש שתכנן מלכתחילה. בנוסף, השבוע פנו למועדון אוהדים והציעו לפתוח בעיר נקודות מכירה של כרטיסים לטובת הקהל המקומי.