משחק הנערים התדרדר למכות. צילום: פרטי

האלימות - והעונש החינוכי: משחק נערים ב', שנערך ביום חמישי שעבר, בין בית"ר נורדיה להפועל מרמורק הפך תוך שניות לזירת קרב של ממש, שכללה את שחקני שתי הקבוצות ואפילו אוהד שקפץ מהיציע. בנוסף אחת האמהות התעלפה ביציע. 

 הכל החל, כפי שניתן לראות בסרטון הווידאו המתעד את האירוע, בכדור עונשין מ-11 מטרים שנשרק לטובת מרמורק. הנער הבועט החטיא את הפנדל אך הבקיע את הכדור החוזר וככל הנראה סינן קללה לעבר שוער נורדיה. זה לא נשאר חייב ומשם העסק התדרדר.

שחקן מרמורק בעט את הכדור על השוער וספג מיד דחיפות מצד מספר שחקני נורדיה. אל המקום מיהרו שחקנים אחרים, כולל אוהד מהיציע, והאירוע התפתח לתגרה המונית.

בנורדיה, מועדון שחרט על דגלו את המאבק באלימות מיהרו השבוע להגיב. "אין שום נסיבה, תירוץ או מעשה שמצדיקים אלימות ואנו מגנים כל אלימות באשר היא, גם כאשר היא משוייכת אל אנשים מקרבנו", ציינו במועדון. 

 

עוד הוחלט כי 3 שחקנים, שעל פי גורם במועדון רק ניסו להפריד בין הניצים, יושעו מפעילות עד לקיום ועדות משמעת בשיתוף ההורים. צעד נוסף ייעשה יחד עם מועדון מרמורק, כששתי הקבוצות החליטו על קיום פעילות משותפת של תרומה לקהילה "בתקווה כי השחקנים לא יפעלו שוב באלימות, על המגרש ומחוצה לו".