נורדיה צילום: ינון פוקס

אופס, הם עשו את זה שוב. בדקה ה־89 של משחק החוץ של בית"ר נורדיה מול מכבי יבנה, כשהקבוצה המקומית ביתרון 0:1, שרק השופט לעבירה על החלוץ הבית"רי אמסי גובזה והצביע על הנקודה הלבנה.

פעמיים בעבר העונה נשרק פנדל לזכות הירושלמים. בשני המקרים זה קרה רגע לפני שריקת הסיום. בשני המקרים בעיטה פנימה היתה הופכת את התוצאה. בשני המקרים ההם הכדור נבעט לקורה והחוצה. והפעם? דייוויד גומז הוותיק, שחטף ביקורת על כך שבפעם הקודמת לא התעקש לבעוט, לקח על עצמו את הבעיטה הגורלית. הוא נשם עמוק, ניסה להטעות את השוער, אבל  מה שיצא לו מזה היתה בעיטה חלשה לאזור מרכז השער שהשוער המקומי לא התקשה להדוף.

בתוך תוספת הזמן, כשכל הקבוצה הירושלמית ניסתה להבקיע בכל זאת שער שוויון ניצלו היבנאים את הדלילות בעורף כדי להכפיל את התוצאה ולקבוע עוד משחק עגום ברצף הכשלונות של נורדיה, שסוגרת כבר שישה משחקים ברצף ללא שער זכות.

בעבור גומז, שהיה אמור לשמש מנהיג של הקבוצה, מדובר ב-11 מחזורים מתחילת העונה שבהם לא מצא את הרשת. בעבור נורדיה מדובר בלא פחות מארבע נקודות שכבר היו אצלה ביד והלכו לאיבוד בגלל אוזלת רגל מהנקודה הלבנה – פריבילגיה שקבוצת תחתית אינה יכולה להרשות לעצמה.

ציון זקן, עוזר המאמן שהוזנק לפרונט באופן זמני ונכון לעכשיו צפוי להחזיק במושכות גם בעתיד הנראה לעין (כשלצידו ישב עוזר מאמן בעל תעודה של ההתאחדות שיקבל את התואר באופן פורמלי, שכן לזקן שרק העונה פרש ממשחק אין תעודה).

היום (ו') צפוי לזקן קרב קשה במיוחד (12:45, טדי) מול הקבוצה הבלתי יציבה של מכבי קביליו יפו. זקן ייאלץ להתמודד עם סגל מצומצם לאחר שהבלם שחתם לא מכבר בקבוצה, ליאל חי, קרע ככל הנראה רצועה בברך וייעדר עד סוף השנה. כמו כן שחקן החוד דניאל טסאו, מהבודדים בנורדיה שהצליחו לעשות את הבלתי ייאמן ואשכרה לכבוש שער, שוחרר מהקבוצה לאחר שורה של עבירות משמעת, שהאחרונה בהן היתה הרמת ידיים על השחקן הצעיר דביר ברוך.