זהבי. ברוך הבא | צילום: עוז מועלם

ערן זהבי מגיע לירושלים: בית"ר נורדיה ירושלים תארח ביום שני הקרוב במתחם ספורטק הארזים את כוכב נבחרת ישראל והליגה הסינית ערן זהבי. המועדון הצהוב יערוך הפנינג כדורגל חגיגי במיוחד עם כוכב העל בבירה החל מהשעה חמש בערב.   

 מומי דהן והנהלת המועדון בתיווכו של כוכב העבר הירושלמי מישל דיין סיכמו עם זהבי על פעילות חגיגית שבמרכזה ייערך אימון ראווה של הכוכב עם מאמנו האישי ערן שדו. זהבי יאפשר הצצה נדירה לאופן בו כוכב בסדר הגודל שלו מתאמן מדי יום ויספק השראה לקהל הרחב שיגיע. הכניסה לאירוע עם ערן זהבי היא ללא תשלום ופתוחה לקהל הרחב.

כל קבוצות מחלקת הנוער והילדים של בית"ר נורדיה ירושלים ייקחו חלק בהפנינג. 

לפני תחילת האירוע יערוך השחקן שיחה עם מאמני בית"ר נורדיה במתחם הארזים. זהבי אף צפוי לסייר במרכז הלאומי שלוה ולערוך אימון קצר עם קבוצת הילדים של בית"ר נורדיה בשלוה.

ערן שדו, מאמנו האישי של ערן זהבי אמר לקראת האירוע בירושלים: "אנו שמחים להגיע לפעילות בבית"ר נורדיה ירושלים. המטרה שלנו היא לפתוח בפני הקהל הרחב ובעיקר בפני בני נוער וילדים את הדרך שבה ערן זהבי מתאמן עם מקסימום השקעה, מקסימום מקצוענות ושאיפה למצוינות. מעבר לפן המקצועי חשוב לנו להעביר בפעילות ערכים של כבוד הדדי לזולת, התמדה, חתירה להישגים ועבודת צוות כחלק מהותי בדרך להצלחה".

יום שני, 17.2, עמק הארזים. 17:00