אינברום. צילום: עוז מועלם

ביום שלישי, קצת לפני שבע בבוקר, קיבל דובר בית"ר ירושלים אושרי דודאי טלפון בו דווח לו שהקשר הקבוצה, אור אינברום, נדקר ופונה לבית החולים אסותא באשדוד. אינברום הגיע לירושלים עם כוכבית אזהרה מרחפת מעל ראשו. כעת מיינט ירושלים ו"ידיעות ירושלים" מפרסם כי אור אינברום הותקף כבר בעבר.

לא הדקירה הראשונה 

לפני כמה שנים אינברום ועוד כמה שחקנים צעירים נסעו לבלות בתל אביב. הביתה הם חזרו במונית. בדרך חזרה התפתח ויכוח עם הנהג, שבמהלכו הנהג הוציא סכין ובמהומה שהתפתחה אינברום נדקר בידו ונזקק לטיפול רפואי. בקבוצה הצליחו להסתיר אז את האירוע והחביאו אותו מתחת לרדאר בהצלחה. אינברום, שכנראה הסיק מהמקרה ההוא את המסקנות הלא נכונות, ניסה השבוע לעשות את אותו הדבר ולטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח. אלא שיש גבול לכל תעלול. הפעם הסיפור יצא החוצה - ויחד איתו גם הסיפור הנשכח על הדקירה הקודמת.

מעבר לשיקום המקצועי והפיזי, אינברום יצטרך לתת עכשיו תשובות ללא מעט מבקרים - ושאלות לא חסר. למשל, תהיות שהעלתה הסנגורית של החשוד חיים בן שבת (בדיון שבו הוארך מעצרם שלו ושל שון נחאיסי עד ה־7 בינואר). "כדאי שהמשטרה תבדוק היטב את התנהלותו של אותו 'מתלונן' באירוע הזה", אמרה וכיוונה להתנהלותו הבעייתית של אינברום מול המשטרה, "למה הוא היה עם חבורה גדולה של אנשים, מה החלק שלו באירוע הזה, למה הוא מוסר גרסאות שונות ומשונות לגבי מה קרה באירוע הזה. אני בטוחה שאם המשטרה תבדוק את הנושא הזה היא תגלה שלא בכדי המתלונן לא רץ למשטרה ומסר תלונה". 

ניסינו להשיג את תגובת אינברום וקינדה, אך זו לא התקבלה עד למועד פרסום הכתבה.