בית"ר נורדיה. מחכים לחתיכה האחרונה בפאזל | צילום: ינון פוקס

מסע הרכש בבית"ר נורדיה נמשך: אחרי שורה של החתמות בסטנדרט גבוה הוסיפו במועדון האוהדים לסל הרכש עוד שני שמות בקליבר משמעותי: הקשרים חן ראובן וניסן דנון.

ראובן (27) מגיע מהליגה הלאומית, שם שיחק כשחקן הרכב בבני לוד, כשברקע הוא סוחב עימו עבר במועדונים לאומיים כמו סקציה נס ציונה ומכבי נתניה. גם לדנון (26) רקע עשיר בלאומית, כולל עונה בקטמון, כשמאז הספיק לשחק גם באשקלון ובראשון לציון. כמו כן בקבוצה סיכמו השבוע על הישארותו של הקשר הצעיר דור קונסטנטינוס, בוגר מחלקת הנוער בבית וגן שהיה מתגליות העונה שעברה.

לאחרונה שבה ועלתה האפשרות שנורדיה תסיים את מסע הרכש המרשים שלה עם החתמה פומפוזית בדמותו של מלך שערי ליגה א' בשלוש השנים האחרונות, יוסי אסייג. אסייג, שהיה בקשר עם נורדיה בראשית הקיץ, עזב את המשא ומתן לאחר שבקבוצה סירבו להתקרב לדרישות הגרנדיוזיות שלו (שמקבילות לשכר של חלוץ ממוצע בליגת העל). אלא שמאז השתנו דברים: קבוצות העילית של הליגה (יבנה, מרמורק) התחמשו בחלוצים בכירים ואסייג מוצא את עצמו רגע לפני תחילת העונה בלא קבוצה לטעמו - בשנים האחרונות ידע אסייג לחתום בקבוצות שנעתרו כמובן לדרישות השכר הגבוהות שלו, אולם לא פחות חשוב, קבוצות צמרת בעלות מערך קישור משופר שסייע לו להרשית קרוב ל־30 גולים מדי עונה ולסגור את שלוש העונות האחרונות עם בונוס נאה בדמות מענק עלייה מכובד.

צמד ההחתמות האחרונות של נורדיה, לא נעלמו מעיניו של החלוץ הפורה, שבעת האחרונה מתחיל לקפל עמדות בכל הקשור לדרישות השכר שלו. בנורדיה לא פוסלים את השידוך, אולם נחושים שמהלך שכזה, אם יקרה, לא ייעשה במחיר של פריצה חסרת רסן של מסגרת תקציב הרכש - שכמעט מוצה. יתרה מכך, ישנה בעיה מוסרית לשלם כל כך הרבה כסף מסך התקציב, במיוחל כשמדובר במועדון האוהדים שאינו ממומן על ידי בעל בית פרטי

היום (שישי, 9:30) תארח נורדיה בעמק הארזים את מכבי קביליו יפו למשחק הכנה ראשון לעונה הזאת.