גדי קינדה. צילום: עוז מועלם

שאלה של זמן: גדי קינדה הגיע לבית וגן בחלון ההעברות של ינואר שעבר באופן חשאי ומפתיע, במהלך שמשה חוגג וג'קי בן זקן בישלו בלי שאף אחד שם לב.

אם עד השבוע היה נדמה שבית"ר תאבד את קינדה רק בקיץ, עם מכירה שתכניס דיבידנדים גם לחוגג ובעיקר לבן זקן, אזי כבר עכשיו יש על השולחן הצעות אטרקטיביות על השחקן, מה שעשוי להביא לכך שהוא יעלה על מטוס לטובת קריירה באירופה כבר בחלון ההעברות הנוכחי, שהתחיל השבוע ויסתיים בפברואר.

בן זקן שומר את הקלפים קרוב לחזה, כשאפילו קינדה עצמו לא יודע בדיוק מי הקבוצות בחו"ל שמחזרות אחריו. אבל בצד זה, גם חוגג יודע שהצעה של 3-2 מיליוני יורו על השחקן (יש כאלה כבר עכשיו אבל בן זקן מנסה למקסם את העיסקה) לא יותירו לו ברירה.

במקרה הזה, המשחק ביום שני מול מכבי תל אביב הוא קריטי, שכן הפסד של בית"ר, שיגדיל את הפער מהמקום הראשון ל־13 נקודות, עשוי (הכל בעצה אחת עם בן זקן כמובן) לזרז את המכירה של קינדה. בכל מקרה, אם קינדה יימכר כבר בשלושת השבועות הקרובים, חוגג ינסה לדאוג למחליף לשחקן העונה של בית"ר. "יהיה קשה מאוד להתגבר על אובדן מקצועי כמו קינדה אם הוא יימכר, אבל בצד זה, אם לא תהיה ברירה נאחל לקינדה בהצלחה וננסה להמשיך הלאה", אמר השבוע גורם בבית וגן.