הפוסט שהעלתה אשתו של סאבו. צילום: מהאינסטגרם

אחרי ההחמצה והבכי – מגיע שלב התמיכה הגדולה: אליסקה סאבו, אשתו של כדורגלן בית"ר ירושלים אריק סאבו פרסמה פוסט מרגש בעמוד האינסטגרם שלה, הכולל תמיכה בבעלה.

במשחק הליגה האחרון של הצהובים-שחורים נגד בני יהודה (1:1) החמיץ סאבו פנדל בדקה ה-93 ומירר בבכי. התיקו, יחד עם הניצחון של הפועל באר שבע על מכבי תל אביב, הרחיק את בית"ר 6 נקודות מהמקום הראשון, שסאבו הרגיש אחראי לאובדן הנקודות.

קריאף מנסה לנחם את סאבו בסיום המשחק. צילום: ראובן שוורץ

מי שהתגייסו מיד לעודד אותו היו אוהדים רבים, אך גם זוגתו אליסקה, שפרסמה תמונה מרגשת של בנם ביציע, כשהוא מחזיק צעיף עם תמונה של אביו. "זה לא חיים ומוות, זה משחק", היא כתבה. "בסופו של המשחק יש מנצח ויש מפסיד. אי אפשר לנצח בלי לדעת איך להפסיד. תודה רבה על כל התמיכה, אנחנו אוהבים אותך אבא".

אוהדי בית"ר רבים לא נשארו אדישים לפוסט של גברת סאבו. "זה קורה לטובים ביותר ואתה אחד השחקנים הכי גדולים, אני אוהב אותך מלך", כתב אחד הגולשים. אחר הוסיף: "אפילו מסי ורונאלדו החטיאו פנדלים חשובים. לאריק יש לב גדול ונראה שהוא ממש אוהב את המועדון".

אלא שהיו גם קולות אחרים, שהמשיכו לצאת נגד סאבו. "זה לא משחק, זה חיים ומוות. זר לא יבין זאת", כתב אחד מהם, אך מיד זכה לתגובות נזעמות. "סאבו נותן את כל כולו ולכן אנחנו סולחים לו", סיכמה אחת האוהדות.