רונאלדיניו. צילום: freepik

בתי ספר לכדורגל של רונאלדיניו בירושלים: זה אולי נשמע כמו פנטזיה של אוהדי כדורגל שחולמים בגדול, אבל זאת המציאות. הוועד המנהל של קבוצת האוהדים הירושלמית בית"ר 'נורדיה' ירושלים, הגיע לסיכום עקרוני עם אנשי עסקים ברזילאים ועם האקדמיה לכדורגל של רונאלדיניו, אחד הכוכבים הגדולים ביותר בתולדות הספורט, לגבי הקמת מספר בתי ספר לכדורגל של בית"ר נורדיה ירושלים בירושלים וסביבתה, כך דיווח היום המועדון באופן רשמי.

כדורגלן העבר הברזילאי נמצא כעת בביקור בישראל, ומחר בבוקר יגיע למסיבת עיתונאים חגיגית שתיערך בעמק הארזים. פרט לכוכב יגיעו למסיבת העיתונאים גם ראש העירייה, ניר ברקת, נציגי העמותה של נורדיה, אנשי העסקים הברזילאים המעורבים, ונציג ספונסר הקבוצה, בנק ירושלים, המנכ"ל גיל טופז.

המתווה העקרוני שסוכם מדבר על תרומה שנתית וכן אחוז מסוים מההכנסה בשנתיים הקרובות של אותם בתי הספר, כשלאחריהן התנאים יעודכנו בהתאם למצב ולרצון שני הצדדים. עלות התפעול של בתי הספר תהיה מצד האקדמיה של רונאלדיניו, וזה לא ייחשב כחלק מסכום התרומה שאמור לעבור למועדון.

נכון לעכשיו ישנו הסכם עקרוני בין הצדדים, ובימים הקרובים יושלם החוזה הפורמלי.

בית הספר הוא פרי שיתוף פעולה בין Ronaldinho Soccer Academy, בית הספר לכדורגל של רונאלדיניו, בין MTR7, חברה המתמחה בפיתוח פרויקטים בתחום הספורט בראשה עומד המנכ"ל מאורו רוזנשיין, ובין בית"ר נורדיה ירושלים.