אוהדי בית"ר ירושלים. צילום: עוז מועלם

אחרי המפלה בגמר הגביע - מגיע החרם מצד הקהל: ארגון שער האריות הוציא היום (ו') הודעה רשמית לפיה הוא קורא לקהל להחרים את משחקי הבית של הקבוצה עד לשינויי ההתנהלות של ההנהלה בנוגע להרכב השחקנים.

"בימים האחרונים מאז מפח הנפש בגמר גביע המדינה התוודענו לצערנו כי התבצעה התערבות בלתי מקצועית בהרכב הקבוצה למשחק הגמר אשר הלכה למעשה פגעה בסיכויים של הקבוצה לזכות בגמר גביע המדינה", כתבו. "מדובר במעשה שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה של ביתר ירושלים ובספק אם בכדורגל.

"פגיעה שכזו היא חציית קו אדום אשר כל אוהד מכל קצוות הקשת אינו יכול להסכים לה וגם אנחנו אומרים עד כאן. הארגון שלנו שם לעצמו למטרה לראות רק את טובת הקבוצה. ברגלינו נצביע ומעתה ואליך נחרים את משחקי הבית של הקבוצה עד אשר ההתנהלות המסוכנת הזו תפסק".

הארגון הוסיף כי לא מתכוון לקיים מחאה אלימה. "לא נפגע בקבוצה תחת קריאות גזעניות, לא נפגע בשחקנים ולא נצא להפגנות מתחת לבתים של אנשים פרטיים", כתבו. "אנחנו מודיעים בזאת על הצטרפות לכל היוזמות להחרמת משחקי הבית ומודיעים כי את המנויים לעונה הבאה לא נחדש".

בין היתר מוחים האוהדים על ההחלטות שהתקבלו בתקופה האחרונה לגבי הרכב השחקנים על המגרש, עם ספסולם התמוה של שחקני מפתח. השיא הגיע בגמר, אז החליטו בקבוצה לא לפתוח עם עידן ורד, שנכנס רק עמוק בתוך ההארכה.